Na krawędzi
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 356
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na krawędzi": Co trzyma w ryzach Przemysława Sadowskiego?

W najnowszym numerze tygodnika "Tele Świat" Przemysław Sadowski, który brawurowo wciela się w rolę komisarza Andrzeja Czyża w "Na krawędzi 2", wyznał - co trzyma go w ryzach i jak zainwestował swoje pierwsze zarobione pieniądze.Zatem co jest ważne dla Sadowskiego? Przekonajcie się sami!

- Kredyt hipoteczny! To, że mam trójkę dzieci i muszę im zapewnić byt.. Czasem jakieś decyzje zawodowe podejmowałem pod kątem lepszych pieniędzy, nie ukrywam tego. Nigdy nie starałem się być zbuntowanym artystą, co to przymiera głodem, ale nigdy też dotąd nie musiałem robić czegoś wyłącznie dla pieniędzy . Jakoś na razie udaje mi się to łączyć - zdradza Przemysław Sadowski.

A w co zainwestował swoje pierwsze pieniądze? Posłuchajcie!

- Pierwsze pieniądze z filmu, z "Syzyfowych prac", zainwestowałem w telefon komórkowy. - Bo chciałem, żeby reżyserzy mogli zawsze do mnie zadzwonić - wspomina z rozrzewnieniem Sadowski.

Niechlujnie seksowny, mroczny i inteligentny komisarz Andrzej Czyż bardzo podoba się kobietom! A 12 . odcinek "Na krawędzi 2" już 13 listopada, o godzinie 22:05, na antenie Polsatu. Zapraszamy do oglądania!

Reklama


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Na krawędzi 2 | Przemysław Sadowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy