Na krawędzi
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 356
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na krawędzi 2": Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu!

Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu! Natalię Avelon zobaczycie w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

Natalia Avelon to znana niemiecka aktorka i piosenkarka. Urodziła się we Wrocławiu. Tańczyła od dzieciństwa, uwielbia balet, w wieku 5 lat wystąpiła na scenie Opery Wrocławskiej i już wtedy wiedziała, że scena należy do niej. Wraz z rodzicami wyjechała z Polski w wieku ośmiu lat i zamieszkała w Niemczech.

Karierę zaczynała jako modelka, aktualnie gra filmach i serialach. Nagrała piosenkę z Ville Vallo "Summer Wine", która odniosła sukces w Europie - zdobyła złotą i platynową płytę. 

Reklama

Teraz Natalia debiutuje w Polsce, w serialu "Na krawędzi 2"! Wciela się w rolę Ingi Kruger. To żona zamordowanego Victora Lande vel Krugera (Jacek Rozenek), który był uwikłany w handel nowo narodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje i eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych. Czy Inga wiedziała, czym zajmował się jej mąż? Czy będzie współpracować z policją? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.
   
Natalia Avelon zdradza nam, że zakochała się w Warszawie i ma nadzieję, że jej rola w "Na krawędzi 2" zainteresuje polską widownię.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Na krawędzi 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy