Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zostawi dla niej matkę swojego dziecka?

Już wkrótce Piotr (Marek Bukowski) znajdzie się na rozdrożu. Będzie musiał zdecydować, czy zostanie przy matce swojej córki Tosi, czy spróbuje zawalczyć o Hanę (Kamilla Baar).

Przypomnijmy, że Piotr dotąd żył w nieświadomości, nie wiedząc, że Hana była z nim w ciąży i straciła dziecko podczas wypadku karetki. Na drodze do ich szczęścia stanęli również James (Jake Michaels) i Magda (Anna Dereszowska), która tak łatwo nie zamierza się poddać...

- Piotr jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Musi podjąć wiele trudnych decyzji i dokonać takich radykalnych ruchów w swoim życiu. Na pewno chce być w porządku wobec obu stron. Nigdy nie wiązał przyszłości z Magdą, nigdy jej niczego nie obiecywał, więc nie jest tak, że on gra na dwie strony. A Magda, matka Tosi zaczyna mieć jakieś oczekiwania wobec niego... - mówi o swoim bohaterze  Marek Bukowski.

Reklama

Czy Hana odnajdzie szczęście u boku Gawryły? Czy znów nie usunie się w cień widząc szczęśliwą małą Tosię w ramionach swojego taty?

- Hana na pewno nie przestała kochać Piotra. Gdyby  miała taką pewność, że oni stanowią pełną rodzinę, partnerzy chcą być ze sobą, mają dziecko, to by się usunęła, nie chciałaby pełnić funkcji osoby, która coś niszczy. Ale myślę, że ona wie, że to jest relacja z gruntu dużo bardziej skomplikowana i nie do końca uczciwa - zdradziła Kamilla Baar.

"Ta zła", czyli Magda, nie chce dać za wygraną. Piotr przed laty był jej wielką miłością. Czyżby uczucie ożyło na nowo?

- Magda coś czuje do Piotra. To uczucie wróciło. Natomiast widzi, że Piotr jest rozdarty, że w jego życiu jest albo była inna kobieta. Nie da się na nikim wymusić uczuć. Nie można zmusić Piotra do tego, żeby z nimi wyjechał, żeby z nimi zamieszkał... - mówi Anna Dereszowska.

W 515. odcinku "Na dobre i na złe" Gawryło w końcu pozna prawdę o tym, że Hana była z nim w ciąży. Przeżyje szok i zupełnie inaczej spojrzy na swoje życie: - Piotr dowie się, że Hana poroniła, że było to jego dziecko i to też będzie miało wpływ na jego sposób myślenia o Tosi. - On ewidentnie chciałby wrócić do Hany i być z nią, bo jest to kobieta, którą kocha - stwierdza Bukowski.

Czy Piotr i Hana odnajdą siebie na nowo? Co stanie się z Magdą i Tosią? Tego dowiecie się oglądając "Na dobre i na złe" w każdą środę o 20.40 w TVP 2!

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy