Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78997
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

Żniwa dramatycznej nocy

Reklama

Niestety euforia po udanym zabiegu będzie trwać bardzo krótko. Wieczorem w lekarskim hotelu rozpocznie się wielkie świętowanie, które niespodziewanie zakończy się tragicznie. Większość z wznoszących toasty za zdrowie profesora Soszyńskiego osób ulegnie zatruciu dwutlenkiem węgla. Jednej z nich nie uda się uratować...

Jak łatwo się domyślić, to zdarzenie w niedalekiej przyszłości będzie miało ogromny wpływ na pozostałych bohaterów serialu. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) podejmie decyzję dotyczącą operacji wszczepienia endoprotezy, natomiast Witek Latoszek (Bartosz Opania) dojdzie do wniosku, że życie jest zbyt krótkie, by odkładać na później miłosne wyznania. Dlatego wreszcie powie Lenie Starskiej (Anita Sokołowska), jak bardzo ją kocha.

Także Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nie będzie dłużej zwlekać z wyjawieniem Piotrowi prawdy o sobie, dzięki czemu Gawryło dowie się, że ma ona córkę. Jednak tragiczny wieczór największe piętno odciśnie na Przemku Zapale (Marcin Rogacewicz). Młody, znakomicie zapowiadający się lekarz nagle zwątpi w sens wykonywanego zawodu i w krytycznym momencie nie wywiąże się z zawodowych obowiązków.

Kuba wraca! Na zawsze?

Konsekwencje dramatycznych wydarzeń w hotelu nie ominą także Zosi (Małgorzata Foremniak). Feralnego wieczoru doktor Burska odbierze córkę Amelkę od Leny. Dziewczynka będzie uskarżać się jedynie na ból brzucha. Podczas konsultacji Piotr uprze się, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Między sceptyczną wobec tej decyzji Zosią a przekonanym do swych racji Gawryłą dojdzie do ostrej wymiany zdań. Na szczęście młody lekarz dopnie swego, bo szybka chirurgiczna interwencja uratuje Amelce życie. Podziękowania Burskiej będą nad wyraz wylewne, a ich naocznym świadkiem stanie się... Jakub (Artur Żmijewski).

Mężczyzna, po długim urlopie spędzonym za granicą, pojawi się w Leśnej Górze w konkretnym celu. Po pierwsze, żeby złożyć oficjalne wymówienie. Po drugie, aby namówić żonę na wyjazd do Australii...

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka "Na dobre i na złe"? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Żmijewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje