Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaglądamy do szaf pięknych lekarek z Leśnej Góry!

Wszyscy lekarze z Leśnej Góry mają swoją osobistą garderobę. Nie pożyczają sobie nawzajem ubrań, jak często zdarza się bohaterom innych seriali. Kto dba o zawartość ich szaf i indywidualny styl?

Za kostiumy wszystkich bohaterów "Na dobre i na złe" aktualnie odpowiada trio w składzie: Alicja Hornostaj, Anna Kaczmarczyk i Dominika Szozda. To właśnie one dbają o to, by każdy lekarz i każda pielęgniarka mieli swój własny indywidualny i niepowtarzalny styl.

Wielka słabość Hany

Reklama

Wielką słabością doktor Hany Goldberg (Kamilla Baar) są buty. I to do tego stopnia, że piękna ginekolożka potrafi biegać po szpitalu w botkach na obcasach! W prawdziwym życiu pracownicy służby zdrowia zobowiązani są do chodzenia w specjalistycznym obuwiu ochronnym dla personelu medycznego. Serial - co natychmiast wyłapali uważni widzowie "Na dobre i na złe" - rządzi się innymi prawami. Niewykluczone, że aktorka wcielająca się w postać Hany lepiej czuje się na obcasach niż w butach na płaskiej podeszwie.

Hana - jak każda kobieta - lubi też różnego rodzaju świecidełka i błyskotki. Nigdy nie rozstaje się ze swoim zegarkiem, bransoletką i gwiazdką na złotym łańcuszku

Błyskotki Wiki

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) - podobnie jak wszyscy pracownicy Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze - wypracowała sobie swój własny styl. Wyróżnikiem rezydentki na oddziale chirurgii jest biżuteria. Wiki kocha kolczyki, bransoletki i naszyjniki. Możemy zdradzić, że Consalida dorobiła się pokaźnej szuflady z błyskotkami. Jej ulubionymi kolorami są zielony, pomarańczowy i żółty, które harmonizują z rudymi włosami charakternej pani doktor.

Agata stawia na kolor

Doktor Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) to wyjątkowo piękna kobieta, co dodatkowo podkreśla swoimi wyszukanymi strojami. Spod jej lekarskiego kitla wystają zazwyczaj kolorowe (najczęściej krwistoczerwone lub żółte) sukienki, które idealnie współgrają z jej karminowymi ustami i blond włosami. Bardzo chętnie nosi też koszule we wszystkich kolorach tęczy. Rezydentka interny lubuje się w torebkach.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z szaf Hany, Wiki i Agaty. Czyj styl najbardziej się wam podoba?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje