Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81567
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z Leśnej Góry do Torunia

Katarzyna Bujakiewicz opuści Leśną Górę, gdzie od lat pracowała jako siostra Marta Kozioł. Poznaj szczegóły!

Reklama

Wielkie zmiany nastąpiły w życiu 39-letniej Katarzyny Bujakiewicz. Nie dość, że w zeszłym roku przyszła na świat jej pierwsza córeczka Olga, owoc miłości popularnej aktorki i biznesmena Piotra Maruszewskiego, to jeszcze gwiazda rozstanie się z serialem "Na dobre i na złe"! Zdecydowała się bowiem przyjąć rolę w nowej produkcji TVN pt. "Szpital Alicji", gdzie wystąpi u boku m.in. Magdaleny Różczki, Danuty Stenki i Pawła Małaszyńskiego.

Przypomnijmy, że z Leśną Górą Katarzyna Bujakiewicz była związana od 2000 roku jako "zwykła" siostra Marta Kozioł. Gdy aktorka zaszła w ciążę, poprosiła producentów o urlop macierzyński. Teraz wraca do pracy, ale w... serialu konkurencji. W Toruniu, gdzie rozgrywa się akcja "Szpitala Alicji", jako Sylwia Matysik awansowała na siostrę oddziałową chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Czy Katarzyna Bujakiewicz ma szansę na powrót do Leśnej Góry? To raczej wątpliwe. Na usta natomiast ciśnie się pytanie, co dalej z partnerem siostry Marty, czyli doktorem Rafałem Konicą (Robert Koszucki), a przede wszystkim co z jej dziećmi?

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bujakiewicz | Na dobre i na złe | Szpital Alicji | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje