Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81569
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Wraca do gry

Falkowicz, oczyszczony z zarzutów przez prokuraturę, chce się ubiegać o stanowisko dyrektora szpitala w Leśnej Górze! Personel jest zbulwersowany.

Udawana skrucha?

Falkowicz, po uniewinnieniu przez prokuraturę, wygłasza oświadczenie dla mediów. Ubolewa, że nie zdołał uratować życia Ludmiły, a nawet przeprasza jej bliskich.

Reklama

Lekarze - szczególnie Przemek - są zbulwersowani, że uniknął kary i zaczyna odzyskiwać wpływy w Leśnej Górze. Profesor świętuje swój sukces z Adamem.

Dogoni ich przeszłość?

Po rezygnacji Trettera z pracy, Falkowicz oznajmia, że chce ubiegać się o stanowisko dyrektora szpitala. Przypomina Samborowi, że on nie ma takiej możliwości z powodu wyroku w zawieszeniu, który ma na swoim koncie.

Michał opowiada Ninie o powiązaniach z mafią w przeszłości. Ukochana go rozumie -  też chciałaby zapomnieć o niektórych zdarzeniach ze swojego życia...

Romans z happy endem?

Piotr próbuje skontaktować się z Haną, jest poruszony, że straciła jego dziecko, a on o niczym nie wiedział. Później tłumaczy ukochanej, że to Magda wykasowała połączenia w jego telefonie.

Zapewnia, że z Magdą łączy go tylko ich córka Tosia. Usprawiedliwia się twierdząc, że nie mógł pomóc również z powodu jej męża. Hana odpowiada, że Jamesa nie ma już w jej życiu. Po powrocie do domu znajduje na wycieraczce bukiet kwiatów...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje