Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już finał romansu Wiki i Falkowicza?

Choć wszystko wskazywało na to, że Wiki (Katarzyna Dąbrowska) i Andrzej (Michał Żebrowski) będą piękną parą, jesienią ich związek stanie pod znakiem zapytania. Poznaj szczegóły!


Reklama


Przypomnijmy, że przed przerwą wakacyjną, a dokładnie w 526. odcinku "Na dobre i na złe", Consalida i Falkowicz pojechali razem do Uniejowa, gdzie wspólnie przeprowadzali wyjątkowo skomplikowaną operację. A przy okazji zbliżyli się do siebie. W chwili, gdy Andrzej miał złożyć pocałunek na jej ustach, Wiki dostała telefon z wiadomością, że jej mama (Barbara Lauks) straciła przytomność.

Od eksperymentów do więzienia?

Na wieść o ciężkim stanie Barbary Consalida wróci do Leśnej Góry. Na miejscu Przemek (Marcin Rogacewicz) uspokoi ją, że jej mama czuje się już dobrze.

- Miała płukanie żołądka po przedawkowaniu leków - wyjaśni Zapała w 527. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 4 września).

Tymczasem Adam (Grzegorz Daukszewicz) wścieknie się na Falkowicza, że lekkomyślnie podał Consalidzie leki do badań klinicznych, których według prawa absolutnie nie mogą stosować.                                                                                       

- Testy toksykologiczne wykazały ich obecność, więc sprawa za chwilę wyjdzie na jaw! - taki scenariusz zdarzeń oczami wyobraźni zobaczy Krajewski. - I jeśli Wiktoria zgłosi to na policję, my obaj trafimy za kratki! Przez ciebie!

Okaże się, że intuicja nie zmyli Adama. Wiki znajdzie leki w rzeczach matki i natychmiast domyśli się, że pochodzą one od Falkowicza. Wspólnie z Przemkiem postanowi sprawdzić je w Ewidencji Badań Klinicznych. Tyle, że ubiegnie ich Adam i zablokuje dostęp do informacji. A Wanda nie przyzna się córce, skąd miała leki, które przedawkowała.

Ultimatum Wiki

W tej sytuacji Wiki zażąda wyjaśnień od Falkowicza.                                               

- Daję ci na to kilka dni! - usłyszy profesor z ust Consalidy.

Przemek nabierze obaw, że Falkowicz skrzywdzi Wandę tak, jak swego czasu Ludmiłę (Paulina Chruściel).                                                                                     

- Pogubiłam się i już sama nie wiem, co myśleć o Andrzeju - wyzna załamana Wiktoria Przemkowi.

Czy to oznacza, że Wiki nie da sobie i Falkowiczowi szans na szczęśliwy związek?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje