Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78999
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak wygląda hotel rezydentów!

Hotel rezydentów został wybudowany specjalnie na potrzeby serialu w Falenicy, która niepostrzeżenie wyrosła na polską fabrykę snów. Mieszkają tu: Wiki Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) i Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), a jako ostatni dołączył do nich Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz).

W rzeczywistości hotel rezydentów znajduje się w Falenicy - vis a vis hali zdjęciowej, gdzie powstaje serial "Na dobre i na złe".

Salon bez telewizora

Reklama

Salon w hotelu rezydentów jest przestronny i urządzony  tak, by zmieścili się w nim wszyscy jego mieszkańcy jednocześnie. Odbywała się tu niejedna impreza towarzyska z udziałem medyków z Leśnej Góry.

Co ciekawe, w salonie nie ma telewizora. Nie oznacza to bynajmniej, że rezydenci są przeciwnikami telewizji. Wręcz przeciwnie - każdy z nich ma telewizor w swoim pokoju.

Kuchnia, czyli pokój zwierzeń

W kuchni bohaterowie serialu spotykają się najczęściej. Przy stole oraz w przytulnym kąciku na podłodze rozgrywa się najwięcej scen w tej lokalizacji. Tu toczą się najżarliwsze dyskusje. Rezydenci żartują, że kuchnia pełni funkcję... pokoju zwierzeń.

Rezydentom niezwykle rzadko zdarza się wspólnie gotować. Wszyscy są bardzo zajęci - po prostu nie mają na to czasu. W kuchni - poza stołem - jest też barek. Lokatorzy na szybko zjadają przy nim swoje ulubione tosty.

Ich kuchnia jest skromna - wszak nie zarabiają kroci. Lecz nie brak tu najpotrzebniejszych do życia urządzeń. Każdy z mieszkańców musi sam po sobie sprzątać.  Efekt? Kuchnia lśni czystością i pachnie ziołami.

Turkus i czerń w pokoju Wiki

Wiki Consalida miała dużo szczęścia: w wyniku losowania lokatorów przypadł jej w udziale największy pokój. Urządziła go przytulnie, acz skromnie. Postawiła na wygodę. Kolorystyka wiele mówi o charakterze bohaterki, która lubi turkus, bordo, czerń i pistację. Nawet segregatory kupuje sobie w tych barwach. Na komodzie Wiki postawiła oprawione w srebrną ramkę zdjęcie ze swoją córką Blanką (Jagoda Szaluś).

Hobby Wiki są książki - kupuje je i czyta namiętnie.

Lekki nieład w pokoju Przemka

Przemek nie jest tak poukładany jak Wiki i Agata. W jego pokoju zwykle panuje lekki nieład - widać, że lokator ma duszę artysty.

W centralnym miejscu ulokował sprzęt grający oraz swoją ukochaną gitarę akustyczną. To wyraźny znak, że Zapała kocha muzykę na równi z medycyną. Ma też pokaźną kolekcję płyt CD.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z salonu, kuchni, pokoju Wiki oraz Przemka, które składają się na hotel rezydentów, czyli jedną z najważniejszych lokalizacji serialu "Na dobre i na złe"Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Emilia Komarnicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje