Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82033
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajemnice i kłamstwa

James odzyskał już siły i chce rozpocząć nowe życie. Najchętniej - z dala od Polski. Czy Hana zgodzi się wyjechać z mężem z kraju? I opuści nie tylko Przemka, ale też wszystkich, poznanych w Leśnej Górze przyjaciół?

- Hana, wyjedźmy stąd... - z taką prośbą James niespodziewanie zwraca się do swojej żony.

- Dlaczego chcesz wyjeżdżać?

- Bo chcę zacząć wszystko na nowo - James spogląda z napięciem na ukochaną.

- No to zacznijmy tutaj.

- Nie. Tutaj spotkało cię wiele złego.

Jednak doktor Goldberg o wyjeździe z Polski wcale nie marzy. - Ale też bardzo dużo dobrego. Ja nie chcę stąd wyjeżdżać. Chcę gdzieś być już na zawsze, na stałe. Ja nie chcę ciągle odcinać się od przeszłości. Tak w ogóle.. dzwoniłam na cmentarz i.. poprosiłam, żeby usunęli tabliczkę z twoim nazwiskiem... Kto leży w twoim grobie, James?

- Nie wiem, kochanie.

- "Nie wiem", "nie pamiętam"! Przecież musimy coś z tym zrobić. Zadzwonię do ambasady, na pewno nam pomogą.

- Nigdzie nie będziesz dzwoniła. Wszystko się wyjaśni... Tylko jeszcze nie jestem gotowy - James, jak zwykle, niczego żonie nie tłumaczy. A Hana wkrótce odkrywa, że tajemnic jest więcej.

W szpitalu, dyrektor Tretter informuje koleżankę, że jej mąż zapłacił już za swoje leczenie - i to gotówką. A lekarka, po powrocie do domu, od razu Jamesa atakuje: - Szkoda, że "zapomniałeś" mi powiedzieć, że masz pieniądze i dostęp do konta. Hasła na szczęście nie zapomniałeś? Kim ty jesteś? Nie jesteś człowiekiem, którego znałam.

- Przecież już ci mówiłem, że pamiętam tylko jakieś fragmenty. Sam sobie nie mogę tego wszystkiego odtworzyć!

Mężczyzna próbuje się bronić, jednak Hana go nie słucha. Pełna żalu, spogląda mężowi prosto w oczy i cicho rzuca: - Nie wierzę ci.  

Jaką tajemnicę James ukrywa przed ukochaną - i to od kilku tygodni? I czy Hana będzie mu umiała na nowo zaufać? Emisja 503. odcinka "Na dobre i na złe" już w najbliższą środę, 12 grudnia o 20.40 w TVP 2.

Reklama


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Kamila Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje