Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Słowa 'mąż' i 'żona' są słabe. Lepsze to: 'partnerzy'"

Marek Bukowski, znany z roli dr. Piotra Gawryły w "Na dobre i na złe", i jego żona Ewa, czyli Laura z "Galerii" są szczęśliwi, ale nie zakładają, że zawsze będą razem.Poznali się podczas studiów w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej na imprezie u znajomych. On śmieje się, że wcześniej Ewa zrobiła rozpoznanie, dowiedziała się, że jest wolny, i przeniosła do Krakowa z Łodzi.

Reklama

- Ewa odprowadziła mnie po imprezie do akademika. Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko - mówi Marek Bukowski . Decyzję o ślubie podjęli spontanicznie. W przerwie między zajęciami poszli do USC.- U nas nic nie dzieje się według planu. Oboje jesteśmy pozbawieni jakiejkolwiek pedanterii. Życiowej, praktycznej, mentalnej. Ale zawsze czuliśmy, że razem możemy wiele. Lubimy ze sobą pogadać. Albo pomilczeć - mówi pani Ewa.

Choć są bardzo szczęśliwym małżeństwem, wyznają, że dziś już by ślubu nie brali. - Urzędy, pieczątki są ludziom o wiele mniej potrzebne niż 20 lat temu. Słowa "mąż", "żona" nawet w sensie fonetycznym są słabe. Lepsze to: partnerzy - stwierdzają.

- Uważam, że w każdym momencie można z tego wyjść, jeżeli dzieje się coś złego. Nie jesteśmy na siebie skazani. Jesteśmy z sobą, bo tego chcemy - dodaje pani Ewa. - Teraz wszyscy się rozwodzą, my postanowiliśmy, że z nami będzie inaczej. Rodzina daje mi siłę - mówi Marek.

Mają dwóch synów. Starszy Marcin jako 14-latek wyjechał do Hiszpanii, by grać w tenisa. Z przerwami przebywał tam 3 lata. Nie zaniedbał nauki. W tym roku zdał maturę polsko-amerykańską. Szymon ma 7 lat. Pani Ewa twierdzi, że zostanie geniuszem. Mają zdrowy dystans do tzw. branży. - Teraz, kiedy aktorstwo samo do nas wróciło, nie traktujemy tego jako czegoś nadzwyczajnego. Gramy, a obok robimy nasze projekty, to, co nas interesuje - mówią.

Jesienią Marka Bukowskiego zobaczymy w "Na dobre i na złe" (najprawdopodobniej; przypomnijmy, że jego bohater został postrzelony!) oraz nowym serialu kryminalnym "Na krawędzi".

 

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje