Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rysy na życiorysie

Michał Sambor (Radosław Krzyżowski) wyzna Ninie (Agnieszka Judycka), że w przeszłości miał powiązania z mafią, za co dostał wyrok w zawieszeniu. Poznaj szczegóły!

Przypomnijmy, że 511. odcinku "Na dobre i na złe", Nina stała się bardzo nerwowa się, kiedy w Leśnej Górze pojawił się doktor Bogdanowicz, jej dawny "znajomy".

Reklama

Jej dziwne zachowanie zauważył Sambor. I nabrał podejrzeń. Od ukochanej zażądał wyjaśnień. Nina zbyła go kłamstwem: - Michał, ja nie mam przed tobą żadnych tajemnic.

Tymczasem, w 515. odcinku serialu Sambor zdobędzie się na szczerość. Wyzna, że kiedyś był związany z mafią, a na swoim koncie ma wyrok w zawieszeniu.

- Każdy ma w swoim życiorysie historie, o których wolałby zapomnieć - tak Rudnicka skomentuje wyznanie chirurga. Nina zdradzi Samborowi, że jej też zdarzyły się rzeczy, o których chciałaby zapomnieć...

Czy Nina powie ukochanemu o wszystkich błędach z przeszłości? Jak Sambor zareaguje na zwierzenia dziewczyny? Ciekawych zapraszamy do TVP2, na premierowe odcinki "Na dobre i na złe" w każdą środę! 

 

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje