Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85306
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Różczka trafi do zakonu...

W 326. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Magdalena Różczka - gwiazda serialu "Oficerowie". Tym razem popularna aktorka zagra... zakonnicę. Jako siostra Anna będzie świadkiem wypadku samochodowego, którego ofiary trafią do szpitala w Leśnej Górze.

Najpierw zaczęła studiować informatykę, później socjologię... a ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Pół tysiąca kilometrów od rodzinnej Nowej Soli! Dziś przyjazd do stolicy Magdalena Różczka uważa za najważniejszą decyzję w swoim życiu.

- Spakowałam szczoteczkę do zębów do zielonego plecaka i wsiadłam do pociągu. Ta decyzja zmieniła wszystko - wyznaje gwiazda w rozmowie z "Elle".

- Kiedy pierwszy raz jechałam do Warszawy, nie wiedziałam nawet, dlaczego to robię. Czułam tylko, że coś chcę zmienić i muszę zrobić ten pierwszy krok!

Reklama

- Przedtem po prostu nie zastanawiałam się, co bym chciała w życiu robić, co jest moją pasją. Informatykę w Zielonej Górze wybrałam tylko dlatego, że uczelnia była kilkanaście kilometrów od domu - dodaje.

W trudnych chwilach, gdy Magda zdecydowała się zdawać na studia aktorskie, najbardziej wspierała ją mama.

- Była jedyną osobą, która wierzyła, że dostanę się do Akademii Teatralnej. Jej wiara dodała mi sił - wspomina gwiazda.

Teraz cała rodzina będzie mogła ją zobaczyć w nowej roli... i w habicie. Jak piękna aktorka wypadnie w "Na dobre i na złe"? Odpowiedź już w niedzielę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy