Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rodzinny sekret Przemka

Przed Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz) dramatyczne chwile: nie dość, że straci pracę w Leśnej Górze, to jeszcze dowie się, że ma rodzeństwo!

Stefan Tretter (Piotr Garlicki), dyrektor szpitala w Leśnej Górze, zwolni Przemka na wniosek doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski). Powód? Niedopełnienie obowiązków służbowych. Pech sprawi, że akurat wtedy w klinice pojawią się rodzice Przemka (Barbara Dziekan i Tadeusz Borowski).

Reklama

Jestem twoją siostrą

Zapała zrobi wszystko, by nie dowiedzieli się, że go zwolniono. Weźmie od Wiki (Katarzyna Dąbrowska) kitel lekarski i będzie zachowywał się jakby nic nie stało. Tymczasem dumny z syna Zapała senior zacznie roztaczać wizję jego kariery... Na jaw wyjdzie, że rodzice Przemka przyjechali z dwóch powodów: po pierwsze ojcu nie zagoiła się rana po operacji przepukliny, a po drugie – chcą zapowiedzieć odwiedziny kogoś ważnego dla ich rodziny. Chodzi o tajemniczą krewną. Jeszcze tego samego dnia, gdy Przemek będzie siedział w bufecie z Wiki, podejdzie do nich młoda kobieta – Hanna (Kamilla Baar).

– Szukam brata, Przemka Zapały. – powie.

Lekarz nie będzie wiedział, o co chodzi. Kobieta przedstawia mu się jako jego siostra! To naprawdę szok! Dlaczego rodzice zataili przed nim prawdę?

– Ty też im nie powiedziałeś, że straciłeś pracę – zauważy Wiki. Okaże się, że Hanna jest lekarzem ginekologiem. Jej mama to Żydówka, którą tata Przemka poznał w Tel Avivie, gdzie kiedyś studiował archeologię.

– Nic nie wiem o przeszłości własnego ojca – stwierdzi Przemek.

– Dla mnie ten człowiek od zawsze był księgowym...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Marcin Rogacewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje