Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81567
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Razem czy osobno?

Rafał Konica (Robert Koszucki) zamieszka z Martą Kozioł (Katarzyna Bujakiewicz). Na razie niby tylko na chwilę… A Agata (Emilia Komarnicka) zacznie spotykać się z Tomkiem Burskim (Bartosz Obuchowicz).

Zdradzamy, że siostra Marta po operacji przepukliny nie będzie mogła nosić bliźniaków, stąd właśnie pojawi się pomysł, by Rafał się do niej wprowadził. Dojdzie do tego już w 407. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 7 maja).

Reklama

Najpierw jednak zgodnie ustalą, że noce spędzają osobno. Ale gdy w domu przebywać będzie także jej mama (Małgorzata Zajączkowska), Marta zdecyduje się - z braku innych możliwości - spać z ojcem swoich dzieci w jednym łóżku. Co z tego wyniknie?

Tymczasem nowym partnerem Agaty na kursie tańca zostanie Tomek Burski. Poznają tam parę, która przygotowuje się do Mistrzostw Polski. Co ciekawe, on, Piotr, porusza się na wózku inwalidzkim. Ona, Nina, jest pełnosprawna, ale ma kłopoty z oddychaniem. Agata z Tomkiem doradzą jej badania w Leśnej Górze. Okaże się, że dziewczyna ma zapalenie mięśnia sercowego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje