Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 25619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przemek zakocha się w prostytutce?

Przemek (Marcin Rogacewicz) straci głowę dla swojej byłej pacjentki Ludmiły (Paulina Chruściel), która jest ekskluzywną prostytutką.

Reklama

Zdradzamy, że w 454. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 7 października) Zapała spotka Ludmiłę w poczekalni firmy farmaceutycznej, gdzie sam ubiega się o pracę. Podsłucha jej rozmowę z prezesem, który będzie usiłował namówić ją na eksperymentalne leczenie.

- Nie powinien pan namawiać Ludmiły na leczenie jakimiś eksperymentalnymi specyfikami - zaprotestuje oburzony Zapała. - To nielegalne i niebezpieczne! Jestem lekarzem. Wiem, na co jest chora i jak należy ją leczyć.

Po tych słowach Zapała złapie Ludmiłę za rękę i porwie ją do windy. Ona nie będzie zachwycona jego wtrącaniem się w jej sprawy, ale - o dziwo - zgodzi się spędzić cały dzień z lekarzem. Zapała zaprosi ją do kina i znów popełni gafę. Wybierze bowiem film o... śmiertelnie chorej kobiecie. Potem poprosi Ludmiłę o jeszcze jedną szansę.

- Chyba gorzej niż ty zacząć nie można - oceni dziewczyna. - Siłą wciągasz laskę do windy, wybierasz fatalny film. Generalnie jesteś fatalny...

Ta ocena nie zmieni jednak faktu, że między Przemkiem a Ludmiłą wyraźnie zaiskrzy. Bo czy gdyby było inaczej, wybraliby się razem na relaks do Parku Saskiego, lody i wspólne opalanie?

Czy Ludmiła i Przemek zostaną parą?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje