Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Zosi!

Dyrektor Żak chowa dumę do kieszeni i namawia Zosię do powrotu do pracy w szpitalu w Leśnej Górze.

Jeszcze kilka miesięcy temu były do siebie wrogo nastawione, teraz znów rozpoczną współpracę. Kiedy władcza Żakowa (EwaKasprzyk) zaproponowała Burskiej (Małgorzata Foremniak) pracę przy wdrażaniu nowego projektu, ta nie kryła zaskoczenia.

Reklama

Mimo wielu wątpliwości, lekarka zdecydowała się jednak na powrót do Leśnej Góry.Zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe,zarówno dla niej, jak i dla pani dyrektor. Obie są ambitne i zasadnicze. Miały już okazję sprawdzić siłę swoich charakterów, kiedy Zosia walczyła o podwyżkę dla koleżanek i kolegów po fachu.

W tej batalii silniejsza okazała się Żakowa. Waleczna pani anestezjolog złożyła wtedy wymówienie. Oczkiem w głowie dyrektor szpitala jest program "Szpital bez bólu". Bezskutecznie próbowała namówić na jego wdrażanie Edytę (Olga Bończyk). Ostatecznym ciosem była rezygnacja Edyty z funkcji ordynatora oddziału anestezjologów.

Wtedy Żakowej nie pozostało już nic innego, jak tylko zadzwonić do Burskiej z prośbą o powrót. Największym zaskoczeniem dla Zosi po powrocie będzie reakcja personelu w Leśnej Górze! Napotka bowiem niechęć do programu, zarówno wśród lekarzy, jak i i pielęgniarek.Ale najgorsze będzie to, że nawet Kuba (Artur Żmijewski) okaże się sceptyczny!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje