Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Porzucony Konica i protest w szpitalu

Dla Rafała najważniejsza teraz będzie walka o opiekę nad trójką dzieci.

Gdy Konicy (Robert Koszucki) nie uda się dodzwonić do Marty (Kasia Bujakiewicz) skontaktuje się z teściową. Dowie się, że żona zakochała się w trenerze i wyjechała z nim do Stanów. Rafał będzie zszokowany, że został zdradzony. Postanowi za wszelką cenę ubiegać się o prawo do dzieci, które zostały pod opieką Ireny.

Reklama

Wkrótce profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) ponownie zjawi się w Leśnej Górze. Zupełnie nie przejmie się tym, że jest tu niemile widziany. Przeciwnie - stanowczo zacznie domagać się powrotu do pracy.

Personel szpitala zorganizuje akcję zbierania podpisów przeciwko jego ponownemu zatrudnieniu. Dr Tretter (Piotr Garlicki) zdecyduje się zwolnić byłego ordynatora chirurgii, ten pokaże mu decyzję ministerstwa o przyznaniu grantu w wysokości czterdziestu milionów, z czego 30 procent na szpital w Leśnej Górze.

Tym sposobem Falkowicz zostanie w Leśnej Górze, dając wszystkim do zrozumienia, że jest u siebie. Tretter wyjaśni załamanym współpracownikom, że oddzielenie finansowego grantu od wnioskodawcy jest w praktyce niemożliwe...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje