Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81517
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pokocha innego?

Trudno o piękniejszą parę. Burscy z Leśnej Góry pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Jednak coraz więcej ich dzieli. W życiu doktor Zosi pojawił się przystojny kolega dr Piotr Gawryło. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Uczuciowa, ale uczciwa doktor Zosia Stankiewicz- Burska (Małgorzata Foremniak) ma poważny problem. Nie chce jechać do Australii, gdzie czeka na nią mąż Kuba (Artur Żmijewski). Doktor Burski zamierza sprowadzić żonę do siebie i właśnie wystawił ich wspólny dom na sprzedaż! Co robić, głowi się Zosia?

Reklama

A tymczasem sympatię Zosi przebojem zdobył doktor Piotr Gawryło (Marek Bukowski). Najpierw Burska była zła, że jej mąż sprowadził antypatycznego Gawryłę z Mińska Mazowieckiego do Leśnej Góry. Potem do wdzięczności za uratowanie Amelki dołączyło się zaciekawienie przystojnym kolegą, a następnie coraz większy sentyment. Co za czar tkwi w tym mężczyźnie?

W "Na dobre i na złe" Kuba Burski utknął w Australii i raczej nie wróci do Leśnej Góry. Jeśli wpadnie to z rzadka i na krótko. Łatwo wyśledzić, że za tą radykalną przeprowadzką kryją się obowiązki ojca Mateusza - detektywa amatora.

Artur Żmijewski odtwarzający zarówno rolę Burskiego jak i dociekliwego duchownego (w serialu "Ojciec Mateusz"), postanowił skupić się na tym nowszym zadaniu. Razem ze swoim bohaterem będzie działał w całym województwie świętokrzyskim, rozwiązując kolejne zagadki kryminalne. Nie ma czasu na Leśną Górę!

Aktor zresztą nie krył, że rola Burskiego zaczęła mu ciążyć. W końcu kreuje ją od 1999 r. - Wizytówka dla aktora to przekleństwo - mówił w jednym z wywiadów.

Jak widać przestraszył się, że przylgnie do niego lekarski kitel i zastąpił go sutanną. Na jak długo? To się okaże.

Pierwsze małżeństwo serialowej doktor Zosi zakończyło się fiaskiem. Ślub Burskich w pierwszej części "Na dobre i na złe" wydawał się przypieczętowaniem szczęścia pięknej blondynki.

Potem różnie bywało. Jednak dopiero wyjazd męża i rosnąca zażyłość z Gawryłą, zmuszą doktor Zosię do zadania sobie pytania: jak jest z jej drugim małżeństwem i kogo naprawdę kocha?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje