Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwsza randka i... powrót ukochanej zza grobu?!

Przemkowi i Oli udaje się w końcu pójść na pierwszą randkę. Niestety, mężczyzna nie potrafi stworzyć romantycznego nastroju, a w młodej i ślicznej stażystce widzi... Ludmiłę! Co jeszcze wydarzy się w 533. Odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!


Reklama

Przemek zabiera Olę na pierwszą prawdziwą randkę - nad Wisłę. Jednak zamiast dziewczynę adorować, cały czas opowiada o swojej miłości do Ludmiły...

W pewnym momencie Zapale wydaje się, że zamiast stażystki przy jego stoliku siedzi... zmarła ukochana!

Tymczasem Klaudia jest pewna, że Ola planuje usunąć ciążę - i robi wszystko, by przyjaciółkę powstrzymać. Młoda lekarka zdradza, że sama kilka lat wcześniej poddała się aborcji - czego teraz żałuje.

Do szpitala trafia Stefan Otręba - pacjent, który czeka na operację przepukliny. Mężczyzna próbuje zmusić chirurgów, by przyspieszyli wykonanie zabiegu i posuwa się do szantażu.

Żona chorego, razem z medyczną dokumentacją, wręcza doktor Rudnickiej kopertę z pieniędzmi. A później oskarża Ninę o wzięcie łapówki i grozi, że nagłośni sprawę w mediach - jeśli lekarka nie załatwi szybkiej operacji.

Agata zaczyna pracę w klinice Starzyńskiego, a jej pierwszym pacjentem zostaje Bartek - chłopak z ostrą białaczką.

Chory pasjonuje się fotografią, która interesuje również doktor Woźnicką i oboje szybko się zaprzyjaźniają. Niestety, następnego dnia stan Bartka gwałtownie się pogarsza...

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Marcin Rogacewicz | Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje