Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto rodzina Kostka

Fani "Na dobre i na złe" poznają wreszcie najbliższą rodzinę Kostka (Maciej Radel): mamę i umysłowo upośledzonego brata.

Przypomnijmy, że Kostek Matuszka jest przyjacielem Tomka Burskiego (Bartosz Obuchowicz) ze studiów. Na jaw wyjdzie, że jego mama (w tej roli zobaczymy Marię Winiarską) wraz z innymi rodzinami zajmuje się aktualnie budową domu opieki dla osób upośledzonych umysłowo. Takich jak Janek (Michał Wiszowaty), brat Kostka.

Reklama

- Muszę myśleć o przyszłości mojego syna - stwierdzi pani Matuszkowa w rozmowie z młodym Burskim. - Bo co będzie, jak mnie zabraknie?

Na dodatek okaże się, że Janek ma spolipowacenie jelita, przez co w mgnieniu oka może mu się wyhodować rak. A jest koniec roku i szpitalom wyczerpały się limity.

- Może porozmawiałbyś ze swoim tatą Jakubem Burskim (Artur Żmijewski) o przyspieszeniu operacji Janka? - nieśmiało zapyta Tomka pani Matuszkowa.

Oczywiście Tomek porozmawia z ojcem, a Kuba obieca swoją pomoc Matuszkom. Nie będzie to jednak proste, bo Elżbieta Żak (Ewa Kasprzyk), dyrektor administracyjna szpitala w Leśnej Górze, nie będzie chciała pójść im na rękę…

Rodzinę Kostka będzie można zobaczyć w najbliższym, 406. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 30 kwietnia).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje