Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oszukiwana

Anka (Katarzyna Cichopek) dowiaduje się, że jej ukochany Marek (Mariusz Zaniewski) jest ranny i trafił do szpitala. To nowy pacjent na chirurgii w Leśnej Górze. Trudno ustalić, co właściwie się stało.

Reklama

Podobno zranił się przy przechodzeniu przez płot. Ale dlaczego wymaga aż pomocy chirurga? To jednak nie ma większego znaczenia dla zakochanej dziewczyny. Chce być z Markiem w trudnych chwilach. Kocha go do szaleństwa i żyje w przekonaniu, że on odwzajemnia jej uczucia. Niestety, czeka ją wstrząs. Przy łóżku ukochanego Anka z oddali zobaczy Jacka (Mariusz Ostrowski). Jej uwadze nie ujdzie fakt, że mężczyźni są dla siebie bardzo czuli. W tym momencie zrozumie, kim właściwie są dla siebie.

Jak Marek mógł prowadzić taką grę? Wykorzystał ją, żeby ukryć to, że jest gejem i ma partnera. Jej domysły potwierdzi Jacek.

– Pokłóciliśmy się o ciebie – przyzna.

– Z zazdrości wpadłem w furię, dlatego do niego strzeliłem. Anka poczuje się perfidnie oszukana i da temu wyraz.

– Zaproponowano mi rolę z ciekawym wątkiem – mówi Katarzyna Cichopek.

– Moja bohaterka jest osobą z temperamentem i musi sobie poradzić z odkryciem. To dla mnie coś świeżego i odmiennego w stosunku do tego, co gram na co dzień w „M jak miłość”.

Co mnie szczególnie ucieszyło, to to, że nowa rola wiązała się ze zmianą wizerunku. W „Na dobre i na złe” widzowie zobaczą mnie w peruce. Odcinek serialu z Katarzyną Cichopek zobaczymy w styczniu przyszłego roku.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje