Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oszukana przez pacjentkę!

Zapraszamy na 526. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Paula powróci do Leśnej Góry... i okaże się wyrachowaną kłamczuchą!


Reklama

Dziewczyna przekona Hanę, że została pobita - choć na jej ciele nie będzie żadnych śladów. Udając rozpacz wyzna, że zaatakował ją i wyrzucił z domu jej własny ojciec. A doktor Goldberg, naiwnie, uwierzy w każde słowo.

Rozsądek zachowa jedynie Piotr Gawryło. Fachowo oceni "obrażenia" pacjentki i od razu zrozumie, że Paula kłamie. Jednak dziewczyna się nie podda. Po kolejnej rozmowie, Hana odda pacjentce swoje ubrania, a nawet ulubioną biżuterię. Gotowa na wszystko, by Paula zapomniała o "horrorze", który przeżyła w domu.

A Piotr, widząc zachowanie koleżanki, będzie w szoku: - Wyłudziła od ciebie najlepsze ciuchy!

- Zawsze oddawałam ubrania, które przestały mi się podobać.

- Wyłudziła od ciebie bransoletkę. Przecież ona tobą manipuluje!

- Wiem, co robię i jestem odpowiedzialna za to, co robię.

- Nie wydaje mi się. Myślę, że po prostu straciłaś nad tym kontrolę - Gawryło spojrzy z napięciem na przyjaciółkę.

A Hana wybuchnie w końcu złością: - Niepotrzebnie się o mnie martwisz. Jak będę potrzebowała pomocy, na pewno ty pierwszy się o tym dowiesz, ok?! A teraz przepraszam cię, mam coś do zrobienia!
 
Jaki będzie finał? Czy Hana odzyska rozsądek - zwłaszcza, gdy Paula odmówi zgłoszenia "pobicia" na policji? Emisja odcinka numer 526 - ostatniego w sezonie - już 29 maja. Takich emocji lepiej nie przegapić!swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje