Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81516
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Operują - i flirtują!

Spojrzenie pełne pasji - i uśmiech, który podbija damskie serca... Już wkrótce, w serialu "Na dobre i na złe" pojawi się nowy bohater: Tomasz Rzepecki! Sympatyczny lekarz będzie opiekunem Wiktorii, na stażu w szpitalu dziecięcym. Ich oboje połączy nie tylko wspólna praca...


Reklama

Nowego bohatera - Tomasza - zagra Ireneusz Czop. Młody aktor znany z brawurowych kreacji na scenie Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, za które otrzymał m.in. prestiżową Nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza.

Doktor Rzepecki, jako opiekun stażystów, od razu doceni talent Wiktorii. A młoda lekarka odzyska w końcu wiarę w siebie. I, po kłótniach z Falkowiczem, będzie czekać na każde spotkanie z nowym mentorem... Zwłaszcza, że Tomasz okaże się nie tylko świetnym chirurgiem, ale i atrakcyjnym mężczyzną. Podczas jednej z operacji, rzuci z uśmiechem:

- Widzi pani, kobiety są zwykle lepsze w chirurgii dziecięcej... Mają mniejsze dłonie, nie takie łopaty jak ja!

A doktor Consalida od razu się zarumieni...

- Jeszcze trochę, a pomyślę, że pan ze mną flirtuje!


Wśród kolegów, Wiktoria słynie z ostrego języka - i twardego charakteru. Jednak Tomasza to nie odstraszy... A co o rudych "złośnicach" sądzi Ireneusz Czop - aktor grający nowego bohatera? 

- Złość też jest maską. Przecież mówi się: "jak pięknie się złościsz". To jest przynęta, nęcenie mężczyzny - mówi gwiazdor w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". - Nawet najbardziej rozsądne kobiety mają ambicję, żeby trochę się pozłościć, nie dopuścić mężczyzny do swojej przestrzeni, podkreślić niezależność, prowokować, a jednocześnie nie oddalać się. To duże wyzwanie dla mężczyzny...

- Taniec godowy między ludźmi nie jest przecież ciągłym układaniem się na "tak"... Im więcej piórka się stroszą, tym lepiej! - dorzuca ze śmiechem aktor.

Ukradkowe spojrzenia, żarty, komplementy... Co połączy doktor Consalidę i doktora Rzepeckiego? Czy w serialu szykuje się nowy romans? Ciekawych zapraszamy na premierowe odcinki "Na dobre i na złe"! 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje