Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 31575
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olga Bończyk: Wątek biznesowy

Olga Bończyk to człowiek-orkiestra. Jest aktorką teatralną, filmową i wokalistką. Niebawem ukaże się jej druga płyta. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola doktor Edyty Kuszewskiej w serialu "Na dobre i na złe", którą kreuje już od ponad 10. lat. Aktorka zdradziła, że jej postaci przypisano nowy wątek. Biznesowy...

Jej postać ma ostatnio sporo rzeczy na głowie i podobnie jak sama aktorka, realizuje się na różnych polach.

Reklama

"Tuż przed wakacjami rozpoczęliśmy emisję odcinków, w których Edycie przypisano nowy wątek. Nie miłosny, co prawda, czego ogromnie żałuję, ale biznesowy, a to w przypadku lekarki jest ciekawostką" - cieszy się aktorka.

I dodaje: "Moja bohaterka przymierza się do prowadzenia własnej kliniki i mam nadzieję, że poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami. Jest kobietą niezależną i zaradną. Silna osobowość predysponowała ją do tego, by stać się 'czarnym charakterem' serialu i wszystko szło w tym kierunku. Niestety scenarzyści z czasem złagodzili tę postać, ale mam nadzieję, że nie odebrało jej to wyrazistości i temperamentu".

Bończyk brała udział w 3. edycji programu "Jak Oni śpiewają" i była jedną z faworytek. Doświadczenie wyniesione z tego show było dla niej dobrą lekcją przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery muzycznej.

"Wreszcie finalizuję pomysł wydania kolejnej, tym razem autorskiej płyty, nad którą pracowałam od dłuższego czasu. Na antenie radiowej pojawiła się zapowiadająca ją piosenka skomponowana dla mnie przez Roberta Jansona" - wyznaje artystka.

Zawsze twierdziła, że wszystko, co osiągnęła zawdzięcza rodzicom, którzy byli głuchoniemi.

"Mimo że już nie żyją, będę im zawsze wdzięczna. Zapewnili mnie i bratu wykształcenie muzyczne, co w ich sytuacji było nie lada wyczynem. Dziś mój brat jest wybitnym skrzypkiem, a ja mogę realizować się na scenie" - kończy Olga Bończyk.

Wiecej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje