Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82026
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ognisty kochanek dr Sambor

Radosław Krzyżowski, znany jako przebiegły doktor Sambor z serialu "Na dobre i na złe", zmienia swój wizerunek. Już niedługo zobaczymy go w roli Adama, ukochanego Judyty w serialowej wersji "Ja wam pokażę!" na podstawie książki Katarzyny Grocholi.

Radosław Krzyżowski to już trzeci odtwórca roli Adama. W poprzednich ekranizacjach w tej roli mogliśmy oceniać Artura Żmijewskiego oraz Pawła Deląga.

Reklama

Powstający serial to kolejna - po filmach "Nigdy w życiu!" oraz "Ja wam pokażę!" - ekranizacja książek Katarzyny Grocholi.

Wcielający się w rolę Adama Krzyżowski pokaże się tym razem widzom jako wrażliwy i kochający mężczyzna, który potrafi być także ognistym kochankiem - czytamy w "Super Expressie".

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się właśnie od trudnych scen "łóżkowych".

"Brzmi romantycznie? - ale takie nie jest! Przy kręceniu sceny jest cała ekipa: reżyser, operatorzy kamer, dźwiękowcy, oświetleniowcy. Co chwilę makijażystka przypudrowuje nam nosy, ktoś inny poprawia pościel. Scena musi wyglądać naturalnie, ale nie wulgarnie. Przecież to serial, który będzie oglądać cała rodzina" - mówi Krzyżowski.

Efekty pracy na planie serialu poznamy już niedługo. W rolę Judyty tym razem wciela się Edyta Jungowska.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje