Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ofiara gwałtu w Leśnej Górze

Ginekologa Marcina Maciejewskiego (Rafał Fudalej) odwiedzi Iza (Magdalena Górska), jego była dziewczyna. Zatrzyma się u niego kilka dni. Okaże się, że ma w Warszawie rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Jednak zamiast na spotkanie z silnymi bólami brzucha trafi do szpitala…

Iza będzie ukrywała to, że ma problemy ze zdrowiem. Ostatecznie jednak trafi do szpitala. Dojdzie do tego w 417. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 22 października). Z niewiadomych przyczyn bardzo niechętnie podda się badaniu ginekologicznemu. Marcin będzie podejrzewał, że dziewczyna jest w ciąży, ale nie chce się do tego przyznać.

Reklama

Wyniki badań Izy będą niejednoznaczne - padną przypuszczenia, że dziewczyna albo jest w ciąży, albo ma nieoperacyjny nowotwór. W obliczu tak strasznych wieści Marcin troskliwie zaopiekuje się była ukochaną, co znacznie poprawi jej nastrój.

Niebawem jednak na jaw wyjdzie jeszcze bardziej przerażająca prawda. Okaże się, że Iza padła ofiarą brutalnego gwałtu. Co gorsza, nie będzie jedyną pokrzywdzoną przez gwałciciela kobietą.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje