Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

O nich będzie głośno jesienią!

Kolejne sezony w polskich serialach nikogo nie rozczarują. Zwłaszcza tych, którzy oczekują, że w ich ulubionych produkcjach pojawią się gościnnie nowe gwiazdy. Nie zabraknie ich! Specjalnie dla was wybraliśmy najgorętsze nazwiska.


"Barwy szczęścia"

Reklama

We wrześniu widzowie "Barw szczęścia" poznają dwie charakterne bohaterki: Grażynę (Ewa Konstancja Bułhak) i Elwirę (Dorota Naruszewicz).

Pierwsza z nich okaże się warszawską sąsiadką Jerzego (Bronisław Wrocławski), która przez swoją nieuwagę zaleje jego mieszkanie i narazi go na spore straty. Przy okazji wyrazi duże zainteresowanie Marczakiem.

Z kolei Elwira to była żona Chowańskiego (Jacek Rozenek). Będzie wyjątkowo niemiła w stosunku do Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska). Czy zdoła poróżnić ją z Arturem?

"Blondynka"

W trzecim sezonie "Blondynki" Sylwia Kubus zyska nową twarz, bo miejsce Julii Pietruchy zajęła w serialu Joanna Moro.

Ponadto w Majakach osiedli się atrakcyjna masażystka Oksana, w roli której wystąpi ukraińska gwiazda Olga Sumska. Niemal wszyscy miejscowi panowie zaczną do niej skrycie wzdychać. Każdy po kolei będzie uskarżał się na bóle kręgosłupa. Głowę stracą dla niej m.in. Fus (Krzysztof Gosztyła). Jasiunia (Izabela Dąbrowska) zyska temat do pikantnych ploteczek, zwłaszcza że dok-tor poczuje się jak nowo narodzony.

"M jak miłość"

Do obsady serialu dołączył Piotr Borowski. Wcieli się w Janusza Rawicza, biznesmena z Grabiny, który pojawi się w Lipnicy w sprawie nowej asfaltowni. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) weźmie go za zagranicznego inwestora, bo usłyszy, jak rozmawia przez telefon po... angielsku! Rawicz będzie chciał zatrudnić w swojej firmie Jankę (Joanna Osyda). Jego plany nie spodobają się Markowi (Kacper Kuszewski), dla którego asfaltownia oznacza zagrożenie dla środowiska. 

"Przyjaciółki"

Jesienią będziemy oglądać Kasię Zielińską aż w trzech serialach! Tradycyjnie w "Barwach szczęścia", a także w roli antypatycznej Alicji w "Przyjaciółkach" i jako bezwzględną adwokatkę Laurę w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw". Zarówno Alicja, jak i Laura okażą się czarnymi charakterami. Obie panie łączy ambicja i chęć zwycięstwa. 

"Na dobre i na złe"

Zbigniew Zamachowski zagra 50-letniego Jarosława, który zostanie pacjentem szpitala w Leśnej Górze. Ma zdiagnozowanego raka żołądka, żółtaczkę i do tego jeszcze krwawiące jelito. Lekarze zgodnie uznają, że to przypadek beznadziejny. Pacjent zdecyduje się na kolejną operację, podczas której okaże się, że nowotwór żołądka... zniknął. Czyżby diagnoza była błędna? Nie, Jarek leczył się w Centrum Medycyny Niekonwencjonalnej.

Marieta Żukowska wcieli się w postać będącej w zaawansowanej ciąży Heleny, która ulegnie wypadkowi w stadninie koni. W roli jej zdenerwowanego męża Grzegorza zobaczymy Marcina Bosaka. Hana (Kamilla Baar) zdiagnozuje u kobiety krwiak w łożysku oraz przedwczesne skurcze, a Adam (Grzegorz Daukszewicz) rozpozna krwawienie z wątroby. Do tego dojdzie uraz głowy.

Natalia Klimas jako pacjentka Anna oskarży doktora Gawryłę (Marek Bukowski) o... molestowanie seksualne!

Natomiast Jan Stanisławski, w roli którego wystąpi Krzysztof Kwiatkowski, zostanie nowym rezydentem na chirurgii. Tretter zatrudni syna dziekana zamiast Klaudii, bo bez tego szpital nie dostałby ani pieniędzy, ani kontraktu na NPL. Już przy pierwszym zabiegu okaże się, że nowy lekarz kompletnie nie radzi sobie na sali operacyjnej. Za to jest świetnym aktorem - robi furorę w telewizyjnej reklamie leku na potencję.

Maria Ciunelis dołączy do obsady "Na dobre i na złe" jako dr Róża Gratz, która zajmuje się medycyną niekonwencjonalną. Są dowody na to, że potrafi leczyć nowotwory. Czy dr Gratz ocali życie Falkowiczowi (Michał Żebrowski)?

Katarzyna Skrzynecka otworzy panteon gwiazd w 6. serii "Komisarza Aleksa". Grana przez nią Rebeka Stein jest sławną divą operową okrutnie skrzywdzoną przez los i parę niebezpiecznych przestępców (Anna Prus i Paweł Ławrynowicz), którzy porwą jej malutkie dziecko. Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego ludzie będą mu-sieli je odnaleźć.

Karolina Nolbrzak wcieli się w postać mocno ekscentrycznej policjantki Niny, która zostanie oddelegowana do łódzkiej komendy na miejsce Puchały (Ireneusz Czop). Ryszard zaś wyjedzie na szkolenie służbowe do USA.

Natomiast Piotr Stramowski zagra niejakiego Rygiera, psychopatycznego fotografa, który zabije młodą kobietę podczas sesji fotograficznej. Na jaw wyjdzie, że szczelnie owija folią ciała i robi martwym dziewczynom zdjęcia.

Dorota Segda natomiast wystąpi w roli pani Wirskiej, matki jednej z jego ofiar. Czy uda jej się doprowadzić do schwytania mordercy? Czy poniesie on zasłużoną karę?

"Prawo Agaty"

Pojawienie się Ewy (Magdalena Walach), atrakcyjnej przyjaciółki z dawnych lat, u boku Marka (Leszek Lichota) mocno skomplikuje plany Agaty (Agnieszka Dygant). Co z tego, że Iwona Czerska (Anna Dereszowska) odpuściła i z Dębskim łączą ją już tylko relacje kumpelsko-zawodowe, skoro w jego życiu funkcjonuje teraz nowa kobieta, z którą ma cudowne wspomnienia z czasów licealnych? Czy Przybysz zdobędzie się w końcu na szczerość wobec Marka i wyjawi mu, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami?

Mikołaj Roznerski jako Jakub Michalak zostanie jednym z klientów Bartka Janowskiego (Michał Mikołajczak) w drugim odcinku najnowszego sezonu. Okaże się jego kolegą z liceum. Obecnie jest Base jumperem, który słynie z nielegalnych wyczynów na wysokościowcach największych miast. Dla Bartka to dobra okazja do zweryfikowania tego, co dzieje się w jego życiu. Czy jako odpowiedzialny tatuś pozazdrości koledze wolności i szaleńczej pasji?

Julia Pogrebińska zagra Dorotę Pakułę. Wystąpi w sprawie o gwałt toczącej się przed sądem wojskowym. Z kolei Anna Cieślak wcieli się w Laurę, klientkę Agaty z czwartego odcinka szóstego sezonu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje