Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy początek?

Piotr (Marek Bukowski) przeżyje szok na wiadomość, że Hana (Kamilla Baar) była z nim w ciąży i poroniła.


Reklama

Jak już informowaliśmy, Gawryło zdecydował się porzucić pracę w Leśnej Górze i wraz z Magdą Soszyńską (Anna Dereszowska) i córeczką Tosią (Gabrysia Świerczyńska) zaplanował na stałe wyjechać do Krakowa.

Niespodziewanie dziewczynka wystąpi do niego z zaskakującą prośbą. - Wujku, ożeń się z moją mamusią! - usłyszy z jej ust. Domyśli się, że Tosia jest manipulowana przez matkę i bardzo mu się to nie spodoba.

Dzień przed wyjazdem całej trójki do Krakowa Wiki (Katarzyna Dąbrowska) poprosi go o zoperowanie pewnej pacjentki. Magda wystraszy się, że to może pokrzyżować ich plany.

Słusznie, bo przez przypadek Piotr dowie się, że Hana poroniła. Poruszony pójdzie do niej i wprost zapyta, czy to było jego dziecko. W końcu pozna prawdę. - Straciłaś moje dziecko, a ja o niczym nie wiedziałem! - stwierdzi. - Ignorowałeś moje wiadomości, gdy uległam wypadkowi - wypomni mu Hana.

- Za tym stoi Magda - wyjaśni Piotr, po czym zapewni, że z Soszyńską łączy go tylko Tosia. - Poza tym nie mogłem ci pomóc z powodu Jamesa (Jake Michaels). Po powrocie do domu Hana znajdzie na wycieraczce bukiet kwiatów. Po chwili wahania włoży go do wazonu...


a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Kamilla Baar | Marek Bukowski | na dobr i na

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje