Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81844
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy chirurg już na stałe

Do stałej obsady serialu "Na dobre i na złe" dołączył Marek Bukowski. Dzięki temu personel szpitala w Leśnej Górze powiększył się o światowej sławy chirurga o bezkompromisowym podejściu w pracy.

Doktor Piotr grany przez Marka Bukowskiego po raz pierwszy pojawił się w serialu pod koniec kwietnia. Przyjechał do Leśnej Góry specjalnie na prośbę Kuby Burskiego (Artur Żmijewski) z prowincjonalnego szpitala w Mińsku Mazowieckim. To właśnie on podjął się operacji Janka (Michał Wiszowaty), niepełnosprawnego umysłowo brata Kostka (Maciej Radel), która zakończyła się sukcesem.

Reklama

- Mam nadzieję, że mój bohater zagrzeje miejsce w Leśnej Górze na dłużej - mówi Marek Bukowski.

- Po otrzymaniu propozycji stałego angażu powoli zaczyna dopasowywać się do zespołu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Piotr to typ niezależnego indywidualisty. Jest konkretny, pewny siebie, nieustępliwy i bezkompromisowy. Przez to będzie budził różne kontrowersje i emocje wśród personelu - inne w środowisku męskim, diametralnie inne w damskim. Z czasem jednak dzięki swoim umiejętnościom zdobędzie sympatię zespołu. To w końcu wysokiej klasy specjalista, posiadający wiele specjalizacji.

Aktor przyznaje, że do roli lekarza nie musiał się specjalnie przygotowywać, ponieważ wychował się w lekarskiej rodzinie.

- Prawie wszyscy moi bliscy uprawiają ten zawód - mówi Marek Bukowski.

- Oczywiście jeszcze przed zdjęciami spotkałem się z konsultantem współpracującym przy serialu. Odwiedziłem także szpital i bloki operacyjne, aby z bliska przyjrzeć się pracy lekarzy.

Dowiedz się więcej na temat: Marek Bukowski | chirurg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje