Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa radiolog w Leśnej Górze

W szpitalu, w którym rozgrywa się akcja serialu "Na dobre i na złe", szykuje się kolejna zmiana kadrowa.

Dyrektor placówki Stefan Tretter (Piotr Garlicki) podejmie decyzję o zatrudnieniu nowego radiologa. Jego wybór padnie na młodziutką, acz wyjątkowo stanowczą specjalistkę Katarzynę Żak.

Reklama

W roli nowej pani doktor zobaczymy Monikę Węgiel, aktorkę Teatru Współczesnego w Warszawie. Wierni widzowie "Na dobre i na złe" poznają ją w przyszłym roku, a konkretnie w odcinku 396.

Nieoczekiwanie na jaw wyjdzie, że w prywatnym życiu Katarzyna Żak jest córką Elżbiety Żak (Ewa Kasprzyk), czyli dyrektor administracyjnej kliniki w Leśnej Górze. Złośliwy los sprawi, że Stefan Tretter w chwili przyjmowania jej do pracy nie będzie o tym wiedział.

Na domiar złego okaże się, że panie nie są - delikatnie mówiąc - w najlepszych stosunkach. Na pierwszym spotkaniu w pracy Katarzyna z sarkazmem powie Elżbiecie, że następnym razem zorganizuje imbryk z herbatą, żeby było tak "rodzinnie", jak mama zawsze chciała:

"No, cóż, Elżbieta nie będzie zadowolona z zatrudnienia Kaśki w klinice" - śmieje się Ewa Kasprzyk. "Ale nie zdradzę, co z tego wyniknie, żeby nie psuć widzom niespodzianki." - dodaje aktorka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje