Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82134
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Namiesza w Leśnej Górze!

Do ekipy "Na dobre i na złe" dołączy Aldona Orman. Jaką postać zagra aktorka? Sprawdź już teraz!


  

Reklama

Orman wcieli się w Krystynę Kraśnicką, która trafi do szpitala po upadku z drabiny. Kobieta stwierdzi, że jest w ciąży. Hana odkryje, że to ciąża urojona.

-  Gdy doktor Hana Goldberg (Kamilla Baar) poinformuje moją bohaterkę, że nie spodziewa się dziecka, Krystynie zawali się cały świat. Będzie kompletnie załamana. Z tego, co wiem, nie zniknie z Leśnej Góry. Hana będzie miała z nią jeszcze długo do czynienia - mówi Aldona Orman w wywiadzie dla magazynu "Telemax".

- Zachowanie mojej bohaterki może być przestrogą dla osób, które znajdują się w podobnej sytuacji. Warto zastanowić się, czy silne pragnienie, aby zostać matką, nie doprowadzi do poważnych komplikacji w życiu - ostrzega aktorka.

Scenarzyści serialu poruszają wiele aktualnych problemów społecznych, bliskich widzom i jak się okazało aktorom z ekipy.

- Po przebytej chorobie lekarze zdiagnozowali, że nigdy nie będę miała dzieci. Było mi bardzo trudno. Z czasem się z tym pogodziłam. Na szczęście urodziłam zdrową córeczkę. Bóg miał wobec mnie inny plan.

- Ta rola to doskonała okazja, by pokazać, że wszystko może się odwrócić. Nie można się poddawać i trzeba myśleć pozytywnie. Wierzę, że myśląc pesymistycznie, ściągamy na siebie negatywne rzeczy - podsumowuje Orman.

 

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Aldona Orman | Kamilla Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje