Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81490
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Zostaw mojego męża w spokoju!

Wkrótce nareszcie wyjaśni się tajemnica śmierci ciężarnej żony Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Hana (Kamilla Baar) zdobędzie pewność, że Piotr (Marek Bukowski) nie mógł jej uratować. Efekt? Rozkaże kochankowi, by odczepił się od jej męża!


Reklama


W związku z tym, że Gawryło w ogóle nie będzie pamiętał przypadku żony Radwana, postanowi przejrzeć szpitalne dokumenty sprzed lat. W tym celu pojedzie do Grodziska Mazowieckiego, gdzie wówczas pracował. Hana zdecyduje się towarzyszyć mu w tej wyprawie.

Powrócą bolesne wspomnienia

Na miejscu Piotr spotka swoją dawną koleżankę i zarazem asystentkę Mirkę, która opowie mu - ze wszystkimi szczegółami - o dramatycznym przebiegu operacji. W efekcie powrócą do niego wszystkie bolesne wspomnienia z tamtego dnia.

Hana - po analizie wszystkich dokumentów - dojdzie do wniosku, że Piotr nie mógł uratować ani żony Radwana, ani ich dziecka. Nastąpi to w 583. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 21 stycznia w TVP2).

To on siedział za kierownicą!

Co więcej, dotrze do niej, że Krzysztof zaczął obwiniać Gawryłę o zabicie żony, by zagłuszyć własne wyrzuty sumienia! Bo to właśnie on siedział za kierownicą podczas wypadku. Na domiar złego jechał zbyt szybko, zdecydowanie powyżej dopuszczalnej prędkości.

Efekt? Po powrocie do Leśnej Góry Hana obwieści ordynatorowi, że poznała już całą prawdę.

- Zostaw mojego męża w spokoju! - zażąda kategorycznie.

Tyle że Krzysztof nie bardzo weźmie sobie do serca radę Hany.

Kolejna jego kłótnia z Gawryłą o wydarzenia w Grodzisku skończy się bójką.

Walczących ze sobą mężczyzn rozdzieli dopiero Hana.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje