Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Zna jego tajemnice?

Wawrzyniak, naukowiec, który ostatnio pojawił się w leśnogórskim szpitalu, znów będzie próbował rozmówić się z Falkowiczem. Okaże się, że mężczyźni się znają, a nawet pracowali razem nad nowym lekiem... Co jeszcze wydarzy się w 543. odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!


Co ukrywa Falkowicz?

Reklama

Leszek Wawrzyniak znów odwiedza szpital i spotyka się z Falkowiczem. Okazuje się, że przed laty obaj wspólnie pracowali nad nowym lekiem na stwardnienie rozsiane, ale wynaleziona przez nich cząsteczka nie była stabilna.

Leszek próbuje również porozmawiać z Wiktorią i kierownikiem badań - Rogalskim, ale profesor mu to uniemożliwia. W dodatku, Falkowicz ostrzega doktor Consalidę, że naukowiec leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny.

Mało tego: chirurg posunie się do tego, by wrobić mężczyznę we włamanie! Umówi się z nim w swoim domu, a gdy Wawrzyniak pojawi się na miejscu spotkania, zorientuje się, że willa profesora została splądrowana. A Falkowicz wezwie policję i wskaże swojego niedoszłego gościa jako sprawcę włamania.

Jakie fakty z przeszłości chce ukryć Falkowicz? Czego się boi?

Powrót Agaty

Tymczasem Agata, po odejściu z pracy w klinice dr. Starzyńskiego, rozważa powrót do Leśnej Góry. Okazuje się, że jeśli zda egzamin specjalizacyjny, Tretter znajdzie dla niej posadę. Woźnicka zaczyna przygotowania się do poprawki - cały czas jest wspierana przez Wiktorię, Adama i Przemka.

Nina obawia się przestępcy

Do szpitala trafia Wojtek - chłopak, który zatruł się grzybami. Adam walczy o jego życie, ale pacjent potrzebuje przeszczepu wątroby, a szanse na znalezienie dawcy są małe.

Jednocześnie w Leśnej Górze pojawia się także Krzysztof - więzień skazany za morderstwo, który przyjeżdża na badania zalecone przez Sambora. Chorym opiekuje się Nina, ale lekarka nie ukrywa przed nim swojej niechęci...

Agencja W. Impact

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje