Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Zemsta pacjenta?!

Policja przesłuchuje kolejnych podejrzanych w sprawie ataku na Wiktorię. Czyżby napastnikiem był jeden z pacjentów dr Consalidy? Co jeszcze wydarzy się w 540. odcinku "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie sami!

Nie zadzieraj z... pacjentem?

Adam opiekuje się poparzoną kwasem Wiktorią. Na szczęście obrażenia są niegroźne. Tymczasem policja przesłuchuje podejrzanych.

Reklama

Okazuje się, że z laboratorium Kingi zginął pojemnik z kwasem. Kobieta nie umie wytłumaczyć, jak do tego doszło. Z kolei Tadeusz - ojciec tancerki, której doktor Consalida amputowała część stopy - nie ukrywa, że czuje do lekarki niechęć.

Przed szpitalem dochodzi do kolejnego wypadku. Gdy Wiktoria idzie do pracy, o mało nie przejeżdża jej samochód. A za kierownicą siedzi Zygmunt - pacjent, który również był w Leśnej Górze podczas ataku kwasem.

To już koniec!

Lena po długiej nieobecności w końcu zjawia się w domu. Okazuje się, że wróciła tylko po to, by ustalić z mężem warunki rozwodu.

Latoszek nadal jednak walczy o ich związek i nie traci jednak nadziei, że uda mu się odzyskać żonę. Zabiera ukochaną na romantyczną wycieczkę.

Czy czułe słówka udobruchają zdradzoną żonę? Chyba nic z tego... 540. odcinek "Na dobre i na złe" (emisja w najbliższą środę, 4 grudnia) nosi bowiem tytuł... "Rozwód"!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje