Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 84316
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Z zaświatów do Leśnej Góry. Bartłomiej Nowosielski trafił do szpitala...

Tuż przed ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii do obsady „Na dobre i na złe” dołączył Bartłomiej Nowosielski, którego ostatnio mieliśmy okazję oglądać jako... ducha zmarłego z powodu zawału serca Tomali w „Barwach szczęścia”. Zdradzamy, że w najpopularniejszym polskim serialu medycznym aktor po raz kolejny w swej karierze musiał zagrać... zawał!

W 778. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 kwietnia o godzinie 20.55 w TVP2) w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się Lech Matwiej (w tej roli Bartłomiej Nowosielski) - prywatny detektyw zatrudniony przez doktor Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) w charakterze śledczego mającego odszukać Linę (Izabela Perez), która znikła bez śladu.

Mężczyzna wywiąże się z tego zadania... Niestety, gdy ponownie zawita do szpitala, by zdać Agacie relację ze śledztwa i przekazać adres pobytu Libanki, niespodziewanie dostanie zawału!

Reklama

Reanimacją nieprzytomnego detektywa zajmie się Maks (Tomasz Ciachorowski). Lekarz wszczepi Matwiejowi elektrodę stymulatora serca i uratuje mężczyźnie życie. Kiedy Lech obudzi się po operacji, przekaże Woźnickiej, że znalazł Linę.

Tymczasem do szpitala przyjdzie ciężarna Irmina (Katarzyna Mazurek) - jak się okaże - narzeczona Matwieja. Kobieta powie ukochanemu, że musi ostro wziąć się za siebie, bo jeśli nie schudnie, to długo nie pożyje.

Rola detektywa Matwieja to już trzecia "przygoda" Bartłomieja Nowosielskiego z "Na dobre i na złe". Aktor, któremu ogromną sympatię widzów przyniósł udział w "Barwach szczęścia" (wcielał się w Andrzeja Tomalę przez prawie 7 lat), zagrał wcześniej w nagrodzonym Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu medycznym Zbyszka (w 2010 roku, w 419. odcinku) oraz poparzonego pacjenta (w 2011 roku, w 456. odcinku).

Rola Matwieja jest jednak większa i ważniejsza niż poprzednie. Póki co, nie wiadomo, czy Bartłomiej Nowosielski znów zawita do Leśnej Góry tylko na chwilę, czy może tym razem dołączy do stałej obsady serialu... Zdjęcia bowiem - z powodu pandemii koronawirusa - zostały przerwane, a emisja 21. sezonu "Na dobre i na złe" kończy się właśnie na odcinku 778. , czyli tym, w którym po raz pierwszy pojawi się Lech Matwiej...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama