Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85549
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Z "Ojca Mateusza" do Leśnej Góry!

Do obsady "Na dobre i na złe" dołączył znakomity aktor Sławomir Orzechowski, serialowej widowni znany m. in. jako biskup z "Ojca Mateusza", Wargacz z "Rancza" czy Stefan Ratajczak z "Przepisu na życie". Sprawdź, w jakiej roli!

Zdradzamy, że tym razem 58-letni dziś artysta wcieli się w postać podstarzałego rockmana Ryśka Greca, który nieoczekiwanie zaproponuje spotkanie Julce Burskiej (Aleksandra Hamkało). W 624. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 10 lutego w TVP 2) ekscentryczny muzyk poinformuje młodą lekarkę, że w przeszłości miał gorący romans z jej matką. I - według wiedzy, jaką posiada - jest jej biologicznym ojcem!

Podczas rozmowy mężczyzna wyjdzie na chwilę do garderoby po listy od matki Julki i nagle straci przytomność. Zostanie przewieziony do Leśnej Góry, gdzie wyzna lekarzom, że cierpi na chorobę Alzheimera...

Reklama

Julka postanowi w końcu poznać ojca bliżej i zostać w Leśnej Górze ma stałe. Dowiemy się tego z jej rozmowy z dyrektorem Stefanem Tretterem (Piotr Garlicki), gdy dziewczyna poprosi dyrektora o pracę.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Orzechowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy