Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Z "Klanu" do... Leśnej Góry!

Aż dwie aktorki ze stałej obsady sagi rodu Lubiczów zobaczymy w "Na dobre i na złe". Sprawdź, kogo zagrają Anna Matysiak, czyli Ramona oraz Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu"!


Reklama


Nie bez kozery w środowisku filmowym mówi się, że "Klan" ma najlepszych castingowców, czyli łowców talentów, spośród wszystkich seriali w Polsce. Inne produkcje od lat czerpią garściami z ich pracy, czyli zatrudniają u siebie odkrytych przez nich aktorów.

W 584. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 28 stycznia w TVP2)

wystąpią aż dwie gwiazdy "Klanu": Anna Matysiak, czyli Ramona oraz

Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z sagi rodu Lubiczów.

Błąd w sztuce

Anna Matysiak w "Na dobre i na złe" wciela się w pacjentkę Roksi, która będzie uskarżać się na migrenowe bóle głowy, a badania wykażą, że cierpi na tętniaka. Z powodu wylewu krwi do mózgu kilka lat temu zmarł jej ojciec.

Kiedy pacjentka nagle straci przytomność, Zuza (Julia Kamińska) wykona u niej trepanację czaszki, choć Van Raaf będzie temu przeciwny.

Niestety, dziewczyna zapadnie w śpiączkę. Pojawi się podejrzenie, że być może w trakcie operacji Zuza popełniła błąd w sztuce.

Krystyna nie chce żyć!

Z kolei Aldona Orman powróci do szpitala jako Krystyna, dawna pacjenta Hany (Kamilla Baar). Tym razem jednak trafi pod opiekę doktora Gawryły (Marek Bukowski) i przejdzie operację, która na zawsze pozbawi ją szansy zajścia w ciążę.

Gdy lekarze przekażą jej diagnozę, Krystyna kompletnie się załamie. I w końcu - zrozpaczona - postanowi odebrać sobie życie...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Matysiak | Aldona Orman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje