Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82134
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Wypadek przy pracy!

Hana zgadza się na usunięcie torbieli, niestety, prawdopodobnie z jajowodem. Lekarka boi się, że już nigdy nie zajdzie w ciążę. Tymczasem na Sali operacyjnej dochodzi do tragedii! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 538. odcinku "Na dobre i na złe"!

Dramat Hany trwa!

Reklama

Hana zgadza się na usunięcie torbieli, podczas operacji, którą przeprowadzają Piotr z Wójcikiem, zostaje usunięty cały jajowód. Jednak nie wszystko przebiega zgodnie z planem...

Na sali operacyjnej o mało nie dochodzi do tragedii! Podczas zabiegu do pomieszczenia zakrada się kilkuletni chłopiec i powoduje niechcący wyłączenie prądu... Jaki będzie finał operacji? Czy Hana będzie mogła mieć dzieci?

Profesor się nie poddaje

Falkowicz umawia się na wieczór z Wiktorią, by porozmawiać o badaniach nad nowym lekiem. Wyraźnie jednak daje swojej rozmówczyni do zrozumienia, że to tylko pretekst i liczy z jej strony na coś więcej... Czy lekarka da mu kolejną szansę?

Adam w prokuraturze

Tymczasem Adam - po tym, jak dostał wezwanie do prokuratury - obawia się aresztowania. Młody chirurg próbuje uniknąć składania zeznań i w końcu załatwia sobie fałszywe zwolnienie lekarskie. A do tego ostro sprzecza się z doktor Consalidą - pewien, że to właśnie ona złożyła donos na niego i profesora.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje