Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82116
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Wstrząsające wyznanie Latoszka: “Zabiłem człowieka"!

Choć Witek (Bartosz Opania) odzyska pełną sprawność fizyczną i będzie mógł wrócić do pracy w Leśnej Górze, nie uwolni się od traumatycznych wspomnień z misji. Tym bardziej że dostanie wezwanie do prokuratury wojskowej...


Reklama


Nastąpi to w 570. odcinku “Na dobre i na złe" (emisja w środę 15 października). Przy tej okazji dojdzie do ponownego spotkania Witka z Zuzą (Julia Kamińska). Oboje dowiedzą się wówczas, że prokurator próbuje ustalić, w jakich okolicznościach - podczas ostrzału wioski - zaginęła wojskowa broń.

Co ukrywa? Czego się boi?

Niestety, Latoszek  w ogóle nie zechce na ten temat rozmawiać. Tak, jakby starał się coś ukryć. Albo się czegoś bał. A po powrocie z przesłuchania do domu będzie się dziwnie zachowywał. Oczywiście nie ujdzie to uwadze czujnej Leny (Anita Sokołowska).

- Krzyczysz przez sen, boisz się prokuratora, zbywasz mnie... - wyliczy Starska. - Wróć z tej wojny, Witek. Wróć do mnie... To już minęło.

"Zabiłem człowieka na misji“

- Nie, nic nie minęło - odpowie Latoszek.

Po tych słowach Lena weźmie twarz Witka w swoje ręce i będzie chciała jeszcze coś powiedzieć, ale on odezwie się pierwszy.

- Zabiłem człowieka na misji - oznajmi beznamiętnie.

Lena aż zaniemówi z wrażenia.

Czy Latoszka czeka kara za zabicie człowieka?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Bartosz Opania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje