Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81850
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Wiktoria weźmie drugi ślub?!

Ekipa "Na dobre i na złe" w miniony weekend pracowała nad jubileuszowym, 600. odcinkiem serialu. Zdradzamy, że w roli głównej zobaczymy w nim Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) jako... pannę młodą!Znów zostanie panną młodą?

Reklama

Zdradzamy, że zdjęcia do 600. odcinka serialu ekipa kręciła w Chotomowie, a dokładnie w znajdującym się tam zabytkowym kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny.  Na planie pojawiły się Emila Komarnicka, czyli serialowa Agata i Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria Consalida). Druga z aktorek wystylizowana była na... pannę młodą.

Fani serialu od razu zaczęli spekulować na temat tego, co wydarzy się w jubileuszowym epizodzie. Pod wpisem na fanpage’u serialowej Wiki od razu pojawiły się komentarze zwolenników AdWi, czyli związku Consalidy i Adama (Grzegorz Daukszewicz):

"Weźmie ślub z Adamem Hahahah, ale by było fajnie",

"Coś pisze o jakimś ślubie, jeżeli to prawda i będzie z Adasiem to będę płakać ze szczęścia".

Nie zabrakło też głosów sceptycznych:

"Nie można brać 2 raz ślubu kościelnego. To chyba będzie ślub Zuzy i Mamutu".

Tym drugim musimy, niestety, przyznać rację... Czyżby jednak chorobliwie zazdrosny Tomasz (Ireneusz Czop) miał pójść w odstawkę?

Szybki rozwód i kolejny ślub?

Gdyby Wiktoria faktycznie chciała zawrzeć nowy związek małżeński w kościele, musiałaby wcześniej unieważnić swoje małżeństwo z Tomaszem Rzepeckim. Nie jest to łatwa procedura, wymaga szczególnych okoliczności, a potrwać może nawet kilka lat.

Według Kodeksu Prawa Kanonicznego, aby uzyskać "rozwód kościelny" musi być spełnione co najmniej jedno z poniższych kryteriów: brak minimum poznania małżeńskiego, pozbawienie używania rozumu, poważny brak rozeznania oceniającego co do istotnych praw i obowiązków małżeńskich, niezdolność do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich z przyczyn natury psychicznej, podstęp przy zawieraniu małżeństwa, symulacja, wykluczenie jakiegoś z istotnych przymiotów lub elementów małżeństwa, zawieranie małżeństwa pod warunkiem, przymus i bojaźń czy braki dotyczące formy kanonicznej, czyli sposobu zawierania małżeństwa.

Dlatego ślub z Adamem w tak krótkim czasie (600. epizod zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w środę, 20 maja) jest mało prawdopodobny. Jednak to w końcu jubileusz serialu, a więc...wszystko jest możliwe?

Niespodzianka w 600. odcinku!

- Cieszymy się, że serial się podoba i mogliśmy właśnie tutaj kręcić tak istotne dla nas sceny. Jubileuszowy odcinek będzie naprawdę specjalny. Nie mogę teraz zdradzić fabuły, ale zachęcam do oglądania - zapewnił Jose Iglesias Vigil, reżyser serialu, na łamach chotomowskiej "Gazety Powiatowej".

Czy Wiktoria i Adam faktycznie staną na ślubnym kobiercu? A może scenarzyści zadrwili z widzów i w odcinku specjalnym zobaczymy jedynie senne marzenie o ślubie jednego z bohaterów?

 

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje