Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 83908
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Wiki znów w Leśnej Górze! Mamy gorące zdjęcia!

Po blisko dwuletniej nieobecności doktor Wiktoria Consalida, grana przez uwielbianą przez widzów i cenioną przez krytyków aktorkę Katarzynę Dąbrowską, pojawiła się w Leśnej Górze! Z ciążowym brzuchem! Poznaj szczegóły!

Nie bez satysfakcji odnotowujemy, że potwierdziły się nasze informacje o planowanym powrocie aktorki 37-letniej Katarzyny Dąbrowskiej do pracy na planie "Na dobre i na złe". Pisaliśmy o tym w tym artykule!

Reklama

Wiki pożegnała się z leśnogórską kliniką w 753. odcinku najpopularniejszego niezmiennie od lat serialu medycznego w Polsce. Jak udało się nam dowiedzieć, ponownie zawita w te progi w 813. odcinku (planowana emisja w środę 2 czerwca o godz. 20.55 w TVP2). Dodajmy, że powrót będącej w zaawanasowanej ciąży Wiki widzowie zobaczą na zakończenie obecnie emitowanego sezonu wiosennego.

Na razie Katarzyna Dąbrowska zagrała tylko jedną scenę. Było to powitanie Wiktorii z jej córką Blanką (Pola Gonciarz), która jest stażystką na oddziale ginekologicznym Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze. Do jej drzwi Consalida zapuka sama, co może oznaczać, że Jose (Marcin Krajewski), partner życiowy pani doktor, został w Hiszpanii.

Fani "Na dobre i na złe" entuzjastycznie przyjęli newsa na temat przyjazdu Wiktorii do Polski. Dowodem na to są ich komentarze pod zdjęciem z planu, jakie aktorka zamieściła na swoich kanałach społecznościowych:

"Najważniejsze to chyba gratulacje. I mam po cichu nadzieję, że Wiktoria wróci do Leśnej Góry";

"No nie gadaj! Jak wracasz, to świetnie. Uwielbiałam twoją postać!";

"Ale się cieszę";

"W końcu! Moja ulubiona";

"Ikona";

"Oby na stałe, uwielbiam";

"Hola!!! Nareszcie!";

"Właśnie bez Wiki to ja już mało oglądam!";

"To zaczynam oglądać na nowo. Teraz już muszę znaleźć czas";

"Jeju nareszcie. Brakowało Wiki w serialu";

Pytanie, czy Katarzyna Dąbrowska wraca do serialu na stałe czy tylko wystąpi w nim gościnnie w charakterze gwiazdy, na razie pozostaje otwarte.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama