Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78987
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Tragiczny wypadek w finale sezonu!

Jedna z bohaterek walczy o życie, a Falkowicz… zostaje ojcem! Zapraszamy na nowe fotostory i 603. odcinek "Na dobre i na złe" - ostatni w sezonie... Co tym razem wydarzy się w serialu?

Blanka - po tym jak Wiktoria "przyłapała" ją w sypialni Adama - wciąż będzie się buntować. I po ostrej kłótni z matką... wyprowadzi się z domu. Jak nastolatka poradzi sobie bez pomocy rodziny?

Reklama

Doktor Radwan kolejny raz spotka się za to z Justyną i... zgodzi się zostać ojcem jej dziecka! Przyjaciółka ukryje jednak przed nim pewną tajemnicę. Co wydarzy się, gdy lekarz pozna jej sekret?

Tymczasem Gawryło stawi się na procesie, jaki wytoczyła mu jedna z pacjentek - Krystyna. I w sądzie znów spotka żonę - po raz pierwszy od chwili, gdy się rozstali i Hana odeszła z pracy.

Doktor Goldberg złoży zeznania jako świadek. A kilka godzin później lekarkę czeka prawdziwy dramat.

Po rozprawie Hana umówi się z Krystyną w kawiarni - nieświadoma, że pacjentka ma problemy psychiczne. A kobieta, widząc że lekarka jest w zaawansowanej ciąży, wpadnie w szał - i nagle ją zaatakuje!

W finałowym odcinku dojdzie też do groźnego wypadku - ofiarą będzie mecenas Smuda. Prawniczka rozbije auto i trafi do Leśnej Góry z ciężkim urazem głowy. 

A w szpitalu wyzna Falkowiczowi, że... to właśnie on jest ojcem jej dziecka! Tuż przed operacją Kasia poprosi profesora, by zaopiekował się małą Matyldą - do czasu aż sama odzyska zdrowie...

Co wydarzy się dalej? Pamiętajcie: emisja 603. odcinka "Na dobre i na złe" - ostatniego przed wakacyjną przerwą - już 10 czerwca. Takiego finału nie można przegapić!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje