Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Tomasz będzie pilnować Wiktorii!

Zapraszamy na premierowe odcinki "Na dobre i na złe" - w każdą środę na antenie TVP2! Co tym razem wydarzy się w serialu?


Reklama

W 590. odcinku gościnnie wystąpią: Ewa Florczak ("Na Wspólnej", "Samo życie", "07 zgłoś się") i Tadeusz Ross (popularny satyryk i jednocześnie polityk - były poseł do Parlamentu Europejskiego). I w Leśnej Górze pojawi się zabawna para w stylu retro: Liliana oraz jej świeżo poślubiony mąż Lucjan...   A jakie przygody czekają serialowych lekarzy?

Przemek z Olą, po burzliwym rozstaniu, spróbują na nowo ułożyć sobie życie... I podzielą się obowiązkami związanymi z Franią, co wcale nie będzie łatwe. Jak młodzi rodzice poradzą sobie z kłopotami?

Adam odzyska po operacji siły i wróci do pracy - w odcinku numer 589. A doktor Consalida, widząc przyjaciela, od razu wybuchnie radością...

Tymczasem mąż Wiktorii - Tomasz - uzna, że lepiej ukochanej pilnować... I spróbuje zdobyć etat w Leśnej Górze. Czy dyrektor Tretter zatrudni Rzepeckiego w szpitalu? I jak na pomysł męża zareaguje doktor Consalida?

Prawdziwa "rewolucja" czeka jednak Hanę Goldberg... Lekarka zdobędzie się w końcu na odwagę i wyzna mężowi, że miała romans.

Jaką cenę zapłaci za swoją szczerość - i za błąd, który popełniła kilka miesięcy temu? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje