Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 68735
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": To niepojęte: Wiki i Tretter odchodzą z Leśnej Góry!

Po zamachu nic już nie będzie w Leśnej Górze takie jak kiedyś! Tretter (Piotr Garlicki) zostanie zmuszony do odejścia, a Wiki (Katarzyna Dąbrowska) sama zrezygnuje z pracy w szpitalu...

Zdradzamy, że pojawienie się w Leśnej Górze w 644. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 21 września w TVP2) profesora Ksawerego Stanisławskiego (Marek Ślósarski) na czele przysłanej przez NFZ komisji do spraw zdarzeń niepożądanych wszyscy lekarze uznają za zwiastun naprawdę poważnych kłopotów.

Reklama

Tretter  jako pierwszy zorientuje się, że ojciec zmarłego w tragicznych okolicznościach Jana (Krzysztof Kwiatkowski) nie przybył do szpitala tylko po to, by przeprowadzić kontrolę na zlecenie Akademii Medycznej, ale przede wszystkim, żeby znaleźć i ukarać winnych śmierci syna.

Pożegnanie z Leśną Górą

Stanisławski wyraźnie da Tretterowi do zrozumienia, że powinien ustąpić z funkcji dyrektora szpitala.

- Mam uporządkować sprawy, na pana miejscu zacząłbym się bać - powie Stefanowi, a ten od razu podejmie decyzję o odejściu z pracy i przekazaniu swych obowiązków Ksaweremu.

Zanim to zrobi, przyjmie wypowiedzenie od... Consalidy.

Wiki uzna, że nie może dłużej pracować z ludźmi, którzy być może w przyszłości obwinią ją o to, że nie zrobiła wszystkiego, by zapobiec tragedii, jaka rozegrała się na jej oddziale.

- Jesteś pewna? Co ty teraz ze sobą zrobisz? - zapyta Tretter, podpisując pismo z rezygnacją Wiktorii.

Lekarka spojrzy znacząco na stojące w pudełkach rzeczy osobiste Stefana.

- A ty, dyrektorze? - odpowie pytaniem na pytanie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje