Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 83908
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Szok! Maks przeżyje załamanie nerwowe!

Wkrótce Beger (Tomasz Ciachorowski) objawi światu swoje nieznane dotąd oblicze. Obawa o życie syna Antka (Oskar Grzegorzewski) sprawi, że pewny dotąd własnych umiejętności chirurg nagle zwątpi w siebie! Nawet nie będzie w stanie chwycić za skalpel!

Zdradzamy, że w 806. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 14 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) stan Antka zdecydowanie się pogorszy. Profesor Mazur (Igor Michalski) poinformuje matkę chłopca (Małgorzata Neczyperowicz), że - ze względu na wszczepioną pompę LVAD - kolejka małego do przeszczepu znacząco się wydłużyła.

Reklama

Zdenerwowana Inga od razu zadzwoni w tej sprawie do Begera. Jak na ironię, ten akurat będzie rozmawiał pod szpitalem z jej obecnym partnerem życiowym Leszkiem (Sławomir Mandzes)! Na dodatek zakomunikuje mu, że to on jest ojcem Antka! Chwilę później Leszek zapyta Ingę, czy to prawda, ale ona wykręci się od odpowiedzi.

Maks przedstawi Indze swój plan: dopóki nie znajdzie się dawca serca, wprowadzi Antka w śpiączkę. Dzięki temu spowolni jego niewydolność. Indze ta strategia w ogóle się nie spodoba - do tego stopnia, że da Begerowi w twarz.

- Nie zgadzam się na żadną śpiączkę! Ja chcę, ja muszę z nim rozmawiać! - stwierdzi przerażona matka.

Tymczasem Leszek spróbuje przekonać Ingę, aby zaufała Maksowi i aby to on ratował Antka, a nie Mazur.

Z kolei Beger zwróci się z prośbą o konsultację do Molendy. Przy okazji zwierzy się anestezjologowi,  że Antek to jego syn.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama