Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 83908
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Szok! Bart zdradzi Julkę ze swoją stażystką!

Informacja o rozstaniu Kazi (Zuzanna Lit) i Tadka (Marcin Urbanke) tak podziała na profesora Barta (Piotr Głowacki), że nie będzie mógł przestać myśleć o swojej stażystce! W końcu przyciągnie ją do siebie i zaczną się całować!


W 805. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 7 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) w czasie nocnego dyżuru Radlica nieoczekiwanie zwierzy się Bartowi ze swojego rozstania z Boruckim. Wyznanie stażystki zrobi piorunujące wrażenie na profesorze. Będzie chciał jakoś zareagować, ale ostatecznie zabraknie mu odwagi.

Reklama

- Pójdę rozejrzeć się po szpitalu, czy wszystko gra... - wyduka, po czym wyjdzie z pokoju lekarzy.

Gdy Kazia zostanie sama, gorzko pożałuje swojej szczerości.

- Po co ja mu to mówiłam? No, idiotka... - zawstydzona Radlica zakryje sobie twarz dłońmi.

Tej samej nocy Bart podzieli się ze stażystką niecodzienną opinią.

- Często zakochujemy się w ludziach, w których nie powinniśmy... - rzuci, komentując przypadek mężczyzny, który ukrywa przez narzeczoną, że jest gejem.

- Nie mamy nad tym kontroli...- doda.

- Mamy - zaprzeczy Kazia.

Nagle Artur podejdzie do niej i czule ją obejmie.  Przez kilkadziesiąt sekund będą spoglądać sobie w oczy. W końcu Bart przyciągnie Kazię do siebie i zaczną się  całować. Spanikowana Radlica przerwie ten przypływ namiętności. 

- Boże, co my robimy!  - stwierdzi.

- Przepraszam - wydusi z siebie Bart.

- Nie, nie to moja wina, idź już sobie... - poprosi stażystka.

Oszołomiony Artur ponownie opuści dyżurkę lekarzy. Kazia zaś przyłoży sobie dłonie do rozognionych policzków i spróbuje ochłonąć.

Jak długo jeszcze Radlica i Bart będą bronić się przed swoimi uczuciami? I jak zareaguje Julka (Aleksandra Hamkało), gdy dotrze do niej wieść, że jej mąż zakochał się w stażystce?

***Zobacz także***

 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama