Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Sylwia rzuci Radwana! Dla jego dobra!

Żeby uchronić Krzysztofa (Mateusz Damięcki) od oskarżenia o usiłowanie zabójstwa Dębskiego (Bartosz Porczyk), Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) zrezygnuje z miłości i zerwie z ukochanym.


Reklama


Ciężko ranny po potrąceniu przez samochód Dębski zostanie w trybie natychmiastowym przewieziony do Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze, gdzie od razu trafi na stół operacyjny. Akcję ratowania jego życia podejmą Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wraz z Janem (Krzysztof Kwiatkowski).

To był wypadek

Załamana wypadkiem męża Sylwia też za wszelką cenę będzie chciała przystąpić do reanimacji Roberta, ale Stefan Tretter (Piotr Garlicki) kategorycznie zabroni jej tego.

- Doskonale zna pani przepisy - stwierdzi dyrektor szpitala. - Jest pani związana z pacjentem emocjonalnie, więc proszę natychmiast opuścić OIOM. Nie interesuje mnie pani skomplikowane życie prywatne!

Prawda jest taka, że doktor Mróz obarczy siebie całą odpowiedzialnością za wypadek i obrażenia Dębskiego, który - w wyniku przepychanki z Krzysztofem  - wpadł prosto pod koła rozpędzonego auta. Nie zechce słuchać ani próśb, ani logicznych argumentów Radwana, że to był po prostu wypadek losowy.

- Nie widzę w tym żadnej twojej winy! - oceni przytomnie  Krzysztof. - Poza tym on z tego wyjdzie! Nic mu nie będzie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje