Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Śmierć w nowym odcinku. "Muszę się pożegnać..."

W 895. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja 25 października o godz. 20.55 w TVP2) Artiom (Maciej Pszeniczny), który przywiezie ranną Olenę (Tetiana Malkova) do leśnogórskiego szpitala, nieoczekiwanie sam też się poczuje bardzo słabo.

"Na dobre i na złe": Odcinek 895. Lekarze z Leśnej Góry zostaną rodzicami!

Olena zostanie w Ukrainie poważnie ranna w trakcie bombardowania. Gdy lekarka odzyska w końcu przytomność, poprosi od razu Artioma, by zawiózł ją prosto do Leśnej Góry - do Michała. A tuż po dotarciu do szpitala wyzna narzeczonemu, że... jest z nim w ciąży! 

- Chcieli mnie operować, ale nie pozwoliłam... Widziałam USG i zdecydowałam, że dam radę przyjechać... do ciebie. 

- Oleńko, już jestem przy tobie... Poradzimy sobie, wszystkim się zajmę!

- Już jesteś ze mną... Jesteś bezpieczna... 

- Zaczekaj... Nie mogę mieć tomografii ani rezonansu... 

Reklama

- Dlaczego? 

- Bo będziemy mieć dziecko...

"Na dobre i na złe": Odcinek 895. Śmierć w Leśnej Górze. Ostatni raz wyzna jej miłość

Tymczasem sam Artiom po przywiezieniu ukochanej do Polski też nagle źle się poczuje... A badania w finale wykażą, że Ukrainiec jest o krok od śmierci - po tym, jak toksyczny dym uszkodził jego płuca. - Pięć dni temu zbombardowano zakłady chemiczne. Byłem tam z moim oddziałem... Przez całą noc wynosiliśmy rannych. Dym był wszędzie... Dzisiaj rano zadzwonił do mnie nasz dowódca. Powiedział, że wszyscy z mojego oddziału nie żyją... Wszyscy, których uratowaliśmy... też nie żyją.

- Dlaczego od razu nic nie powiedziałeś?! 

- Bo ja... pewnie jestem następny w kolejce. Chciałem tylko przywieźć Olenę w bezpieczne miejsce... Wykonałem zadanie... 

- Tlen i jedziemy na rentgen klatki piersiowej! Szybko! Alina z Hanią zrobią wszystko, by choremu pomóc, ale po kilku godzinach przegrają walkę o jego życie. A tuż przed śmiercią Artiom po raz ostatni wyzna Olenie miłość...

- Muszę się pożegnać... Zresztą i tak... nie umiałbym bez ciebie żyć. Gdyby nie ta wojna, wszystko byłoby inaczej. Gdyby nie ta cholerna wojna... Ale ty... Ty musisz żyć. Za nas dwoje. Obiecaj mi, że będziesz żyć i że będziesz szczęśliwa.

„Na dobre i na złe”: Odcinek 895. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Emisja odcinka numer 895 już 25 października o godz. 20:55.

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy