Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83111
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Ślub poród i samobójstwo w finale!

Przed nami 674. odcinek „Na dobre i na złe” - ostatni przed wakacyjną przerwą!

W kolejną środę widzowie będą siedzieć przed telewizorami z wypiekami na twarzy... A my już teraz zapraszamy na specjalne fotostory! Co wydarzy się w serialu w finale sezonu?

Doktor Latoszek spotka w szpitalu swoją dawną pacjentkę z misji - Olgę (w tej roli Anna Jarosik) - żołnierkę, która przeżyła wybuch miny. W ciele dziewczyny wciąż będzie tkwił jeden z odłamków.

Konica i Przemek na prośbę rannej spróbują go usunąć - choć Olga będzie miała tylko 50 procent szans na przeżycie zabiegu i Witek się sprzeciwi. - Ja na pewno się nie zgadzam! Jako jej lekarz.... i internista! Nie uważam, że powinna aż tak ryzykować!(...) Operacja na życzenie? Samobójstwo na życzenie!

Reklama

Ryzykowną operację zaplanuje również Bart. Profesor trafi na młodego pacjenta - Antka - z wrodzoną malformacją naczyniową. Tak dużą, iż lekarze będą zaskoczeni, że chory nadal normalnie funkcjonuje. - Jak to możliwe? Przy tak ogromnej zmianie i to jeszcze naczyniowej... nie powinien żyć! A on mówi! - Ludzki mózg jest tajemnicą...

art postanowi wywołać u chłopaka kontrolowaną "śmierć mózgu" i zoperować pacjenta w krążeniu pozaustrojowym. A gdy informacja o zabiegu wycieknie do mediów, w Leśnej Górze znów pojawią się dziennikarze, tym razem atakując Van Graafa. - Czy pan nie uważa, że tak pionierska operacja jest zbyt ryzykowna? - Prestiż szpitala kosztem pacjenta? Co na to etyka lekarska?!

A w finale: dwa newsy na które czekają wszyscy fani serialu! W ostatnim odcinku Lena wybierze się na szalony wieczór panieński i całą noc spędzi w jednym z klubów... w objęciach Latoszka. Następnego dnia zapłaci jednak za to wysoką cenę.

Bo jej narzeczony dowie się o ich wspólnej zabawie i... odwoła ślub! - Nie spieszmy się... Nie musimy brać dziś ślubu. Nie w ten sposób. - W jaki?... Staszek, chyba nie chcesz się wycofać?! - Nie... Poczekam. Może kiedyś spojrzysz na mnie jak na niego?

Tymczasem Ola - tuż przed porodem - odwiedzi Stanisławskiego. Profesor nagle postanowi oddać dziewczynie wszystkie związane z Jankiem pamiątki: stare zdjęcia, zabawki... I do tego zapowie, że zmienił testament - tak, by wnuk odziedziczył cały jego majątek. A doktor Pietrzak zacznie się w końcu niepokoić.

Lekarka domyśli się, że senior chce popełnić samobójstwo, wróci do jego willi... A gdy wejdzie do środka poczuje zapach gazu - i chwilę później straci przytomność! Jaki będzie finał? Z tym pytaniem zostawiamy Was aż do środy. Pamiętajcie: emisja odcinka numer 674 - ostatniego w sezonie - już 24 maja. Lepiej nie przegapić ani sekundy!

www.nadobre.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje